شاهرودی: پرسپولیس می‌تواند در دوحه لخویا را ببرد

به گزارش مدال به نقل از رضا شاهرودی در گفت وگو با ایسنا، درباره ارزیابی اش از دیدار رفت تیم فوتبال پرسپولیس برابر لخویای قطر، اظهار کرد: من معتقدم که پرسپولیس در دیدار رفت برابر لخویا بازی خوبی را به نمایش گذاشت و در حالی که می توانست با اختلاف چند گل به پیروزی برسد، بازی با تساوی به پایان رسید ......

به گزارش مدال به نقل از رضا شاهرودی در گفت وگو با ایسنا، درباره ارزیابی اش از دیدار رفت تیم فوتبال پرسپولیس برابر لخویای قطر، اظهار کرد: من معتقدم که پرسپولیس در دیدار رفت برابر لخویا بازی خوبی را به نمایش گذاشت و در حالی که می توانست با اختلاف چند گل به پیروزی برسد، بازی با تساوی به پایان رسید ...

به گزارش مدال به نقل از رضا شاهرودی در گفت وگو با ایسنا، درباره ارزیابی اش از دیدار رفت تیم فوتبال پرسپولیس برابر لخویای قطر، اظهار کرد: من معتقدم که پرسپولیس در دیدار رفت برابر لخویا بازی خوبی را به نمایش گذاشت و در حالی که می توانست با اختلاف چند گل به پیروزی برسد، بازی با تساوی به پایان رسید. آن هم به این دلیل است که فرصت ها یکی پس دیگری از دست رفت.

وی درباره از دست دادن پنالتی توسط مهدی طارمی هم گفت : هر بازیکنی ممکن است پنالتی را از دست بدهد. مهدی طارمی بازیکن بسیار خوبی است و تا به امروز نقش زیادی در موفقیت پرسپولیس داشته است، اما بهتر است در بازی برگشت اگر پنالتی شد پنالتی را نزند و به فرد دیگری بدهد، زیرا اگر این پنالتی از دست برود، ممکن است از محبوبیت طارمی بیشتر کاسته شود.

شاهرودی در ادامه درباره شرایط دیدار برگشت دو تیم هم گفت : بازی ساده ای پیش روی پرسپولیس نیست، اما همین که در تهران گلی دریافت نکردیم پوئن مثبت برای تیم ما محسوب می شود. یعنی با این نتیجه در قطر نتیجه مساوی با گل به سود ما خواهد بود، اما من فکر می کنم  که پرسپولیس پتانسیل شکست لخویا را در قطر دارد بنابراین پیش بینی می کنیم بازی را یک بر صفر ببریم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد این تیم در فصل نقل و انتقالات هم، گفت : پرسپولیس در بیشتر خطوط نیاز به جذب بازیکن دارد. شما ببینید الان کمال کامیابی نیا مصدوم شده است  و تیم یک هافبک دفاعی مناسب ندارد و بهتر است بازیکنی جذب شود که به درد پرسپولیس بخورد نه بازیکنی که سطح فنی پایینی داشته باشد.