شاهرودی: کالدرون به راحتی می‌تواند پرسپولیس را قهرمان کند

رضا شاهرودی بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی مدعی شد برانکو تیمی ساخته که تا سه سال دیگر نیز می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود....

رضا شاهرودی بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی مدعی شد برانکو تیمی ساخته که تا سه سال دیگر نیز می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود.

مدافع و هافبک پیشین پرسپولیس گفت: کالدرون اگر زرنگ باشد، همان راه برانکو را می‌رود و از همین راه قهرمانی‌های بیشتری به دست می‌آورد.
به گزارش مدال، رضا شاهرودی مدافع و هافبک پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان که یک پرسپولیسی دو‌آتشه است، در مورد شرایط سرخپوشان برای فصل آینده گفت: «این تیم به راحتی قهرمان می‌شود. پیش‌بینی من این است که پنج یا شش هفته مانده به پایان فصل، پرسپولیس قهرمانی خود را قطعی می‎کند، چون این تیم را می‌شناسم و می‌دانم بازیکنان خوبی دارد. هر کدام از آن‌ها می‌توانند بهترین شرایط را برای قهرمانی بسازند.»
شاهرودی که یک بازیکن متخصص در سمت چپ خط دفاع بود، ادامه داد: «فقط در سمت چپ محمد نادری، وحید امیری، محمد انصاری و مهدی ترابی را در تیم می‌بینیم که همه آن‌ها ستاره هستند. با وجود این همه بازیکن مطمئن باشید پرسپولیس قهرمان می‌شود. به عقیده من برانکو تیمی ساخته که حداقل در سه سال آینده همه جام‌ها را می‌برد. تیمی را می‌بینید که رقیب پرسپولیس باشد؟ البته من به حواشی همیشگی باشگاه کاری ندارم، خودشان هم می‌دانند که چطور باید شرایط را بسازند ولی از نظر من، برانکو تیمی ساخته که سه فصل پشت سر هم نیز می‌تواند به قهرمانی برسد.» 
شاهرودی افزود: «کالدرون اگر زرنگ باشد، همان راه برانکو را می‌رود و از همین راه قهرمانی‌های بیشتری به دست می‌آورد. او را مربی خوب و مناسبی می‌بینم و امیدوارم موفق باشد. پرسپولیس به مربیانی مثل برانکو و کالدرون احتیاج دارد و هیچ مربی ایرانی نمی‌توانست در این شرایط، هدایت تیم را برعهده بگیرد.» 
مدافع پیشین پرسپولیس و تیم ملی در پاسخ به این سؤال که سپاهان، تراکتور، شهرخودرو و سایر باشگاه‌ها نیز تدارک خوبی برای فصل نوزدهم دارند و چرا نامی از آن‌ها به عنوان مدعی قهرمانی نمی‌برد، گفت: «آن‌ها هم کار خودشان را می‌کنند و اتفاقاً همه این باشگاه‌ها از پرسپولیس پولدار‌تر هستند و از سوی دیگر، پرسپولیس هم برانکو را از دست داد که ضعیف می‌شود ولی ضعیف‌ترین پرسپولیس نیز از قوی‌ترین این تیم‌هایی که گفتید بهتر و جنگنده‌تر است!»

اخبار مرتبط:
اعلام لیست پرسپولیس برای بازی تدارکاتی برابر نیروی زمینی
سومین مازاد پرسپولیس؛ وقتی کالدرون به ربیع‌خواه علاقه دارد

تگ ها


رضا شاهرودی پیشکسوت پرسپولیس پیشکسوتان پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ گابریل کالدرون پرسپولیس قهرمانی پرسپولیس پسا برانکو