شاهکار استیون جرارد؛ رنجرز بالاخره قهرمان شد

باشگاه سنتی گلاسکو رنجرز بعد از ۱۰ سال موفق شد دوباره به عنوان قهرمانی لیگ اسکاتلند دست پیدا کند....

به گزارش "ورزش سه"، لیگ اسکاتلند نیز مانند لیگ هایی چون بوندسلیگا، سری آ و لیگ یک فرانسه در یک دهه اخیر لیگی تک محور بوده و فقط یک قهرمان داشته است. سلتیک، یکی دیگر از قدرت های فوتبال اسکاتلند در ۱۰ سال اخیر قدرت برتر فوتبال این کشور بوده و در تمامی فصول به عنوان قهرمانی دست یافته است.

اما این طلسم بالاخره امروز شکست و گلاسکو رنجرز بالاخره به مقام قهرمانی دست یافت. ساعتی قبل سلتیک در دیدار مقابل داندی یونایتد به تساوی بدون گل دست یافت و این نتیجه به منزله قطعی شدن قهرمانی گلاسکو رنجرز بود.

گلاسکو رنجرز در حال حاضر با ۸۸ امتیاز و ۲۰ امتیاز برتری نسبت به سلتیک در صدر جدول قرار داشته و قهرمانی خود را مسجل ساخته است. رنجرز در این فصل در ۳۲ بازی خود به ۲۸ پیروزی و چهار تساوی دست یافته، ۷۷ گل زد و تنها ۹ گل دریافت کرد. استیون جرارد، سرمربی انگلیسی و اسطوره باشگاه لیورپول در سومین فصل حضور روی نیمکت گلاسکو رنجرز به اولین جام قهرمانی دوران مربیگری خود دست یافته و بالاخره طلسم عجیب سلتیک را باطل کرد. در روزهایی که لیورپول هرگز با یورگن کلوپ عملکرد خوبی ندارد، کسی تردیدی ندارد که بالاخره روزی استیون جرارد هدایت مرسی سایدی ها را بر عهده خواهد گرفت.

تگ ها


استیون جرارد گلاسکو رنجرز