شاهکار دوباره بارسلونا در مورد فروش بازیکن!

آخرین شاهکار مدیریتی بارسلونا، انتقال آزاد رافینیا آلکانتارا به پاری سن ژرمن بود....


به گزارش "ورزش سه"، جوزپ بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا به شدت تحت فشار است و اگر حدود ۱۰۰۰ امضای دیگر علیه او جمع شود، بارتومئو مجبور به استعفا خواهد شد. او در این سالها اشتباهاتی بزرگ و عجیب در بازار نقل و انتقالات انجام داده و واگذاری رایگان رافینیا به پاری سن ژرمن یکی دیگر از خطاهای مهلک او در این شرایط مالی دشوار بوده است.

در ساعات پایانی بازار نقل و انتقالات تابستانی بود که پاری سن ژرمن اعلام کرد این هافبک برزیلی را به خدمت گرفته است. در واقع این انتقال هیچ عایده ای برای بارسلونا نداشت و تنها بندهایی برای تخصیص پاداش در این قرارداد در نظر گرفته شده است. اما جالب اینجاست رافینیا که بند آزادسازی ۱۶ میلیون یورویی داشت، در طول تابستان پیشنهادهایی ۱۲، ۱۰ و ۸ میلیون یورویی از تیم های دیگر داشت که مورد قبول بارسلونا قرار نگرفته بود.

در واقعا طمع بارسلونا برای درآمدزایی از فروش رافینیا باعث شد در نهایت این باشگاه او را رایگان واگذار کند و اشتباهات گذشته مجدد تکرار شود. جالب اینجاست در همین تابستان بازیکنانی چون آرتورو ویدال و ایوان راکیتیچ نیز همین شرایط را داشتند و در حالیکه بارسلونا می توانست از فروش آنها درآمدزایی کند، تقریبا به صورت رایگان این باشگاه را ترک کردند. انتقال رافینیا موج شدیدی از انتقادات را نسبت به بارتومئو برانگیخته است.

تگ ها


پاری سن ژرمن رافینیا آلکانتارا بارسلونا