شاهکار رونالد کومان؛ ابهت نوکمپ از بین رفت!

بارسلونا در فصل جاری نتوانسته از بازی های خانگی خود استفاده لازم را ببرد در غیر این صورت همین حالا قهرمانی اش قطعی شده بود....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، تا پنجشنبه گذشته و پیش از شروع دیدار بارسا و گرانادا در نوکمپ، همه چیز برای کسب قهرمانی لالیگا در مشت آبی اناری ها بود. بارسلونا می توانست با کسب سه امتیاز صدرنشین لالیگا شود و سرنوشتش را در دست بگیرد. بارسا نیمه اول را با تک گل لیونل مسی برنده به رختکن رفت ولی در نیمه دوم روی دو غافلگیری و اشتباه دفاعی، گرانادا دو گل زد و بارسا در عین ناباوری شکستی خانگی را تجربه کرد.

تیمی که می توانست صدرنشین باشد، به رتبه سوم سقوط کرد و حالا باید منتظر لغزش رقبا باشد و خودش نیز ۵ بازی پیش رو با برد پشت سر بگذارد.

بارسلونا در فصل جاری فاکتور مهم بازی خانگی را تا حد زیادی از دست داده و در نوکمپ امتیازات عجیبی را واگذار کرده است.

تا به اینجا بارسلونا ۱۴ امتیاز خانگی را از دست داده که هر کدام شان می توانستند در این مقطع حساس از فصل به کار این تیم بیایند.

از ۱۷بازی خانگی بارسا تا به اینجای فصل، بارسا توانسته ۱۱ بازی را پیروز شود، در ۴ بازی برابر سویا، والنسیا، ایبار و کادیز مساوی کرده و به رئال و گرانادا نیز باخته است.

بارسا ۳۷ امتیاز در نوکمپ گرفته و ۱۴ امتیاز از دست داده است. سوای شکست خانگی در ال کلاسیکو، به خصوص باخت اخیر به گرانادا و تساوی دقیقه ۹۰ برابر کادیز، بیش از همه تلخ بودند.

از فصل ۰۴-۲۰۰۳ با فرانک رایکارد روی نیمکت سابقه نداشت بارسا در چنین مقطعی از فصل از بازی های خانگی، چنین امتیازات اندکی کسب کرده باشد. بارسلونای رایکارد هشت برد، شش تساوی و سه شکست خانگی را تجربه کرده بود(۳۰ امتیاز)

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال