شاهین با توپ پر به پرسپولیس می‌رسد؟

تیم شاهین با پیروزی در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان فرصت بسیار خوبی برای صعود در جدول حتی تا رتبه سیزدهم خواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران پس از گذشت چهار ماه تعطیلی امروز پیگیری خواهد شد و تیم شاهین بوشهر نیز در غیاب میشو کریستیچوویچ به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهد رفت. این بازی حساس در حالی به انجام می‌رسد که شاهین با ۱۶ امتیاز در رتبه پانزدهم قرار دارد. پایین تر از شاهین نیز تیم پیکان با ۱۵ امتیاز جای گرفته است.

این در حالی است که سه رقیب اصلی شاهین در راه بقا، این هفته بازی های بسیار سختی را دارند؛ پیکان رودرروی پرسپولیس قرار خواهد گرفت، گل گهر مقابل سپاهان صف آرایی می‌کند و سایپا در برابر استقلال به میدان خواهد رفت. همین موضوع سبب شده تا فرصتی ویژه برای شاهین به وجود بیاید تا با کسب پیروزی و در صورت شکست احتمالی این سه تیم، با گل گهر و سایپا هم امتیاز شود و اختلاف با پیکان را به ۴ افزایش دهد.

باتوجه به این که شاهینی ها هفته آینده بازی سختی را مقابل پرسپولیس خواهن داشت، برد در مقابل نفت مسجدسلیمان انگیزه بازیکنان را بالا می‌برد و همچنین حاشیه امنی را در رتبه پانزدهم برای آن ها ایجاد خواهد کرد. همچنین از آن جایی که گل گهر و سایپا نیز در ادامه با پرسپولیس دیدار خواهند کرد، شاید کسب امتیاز از پرسپولیس هم رقابت در راه بقا را به سود شاهین تغییر دهد و باعث شود تا این تیم ریشه دار در لیگ برتر باقی بماند.

بیشتر بخوانید:

مذاکرات مخفیانه مدیران شاهین با چند سرمربی

تاریخ بازگشت گرجستانی‌های شاهین مشخص شد

 

 

تگ ها


شاهین شهرداری بوشهر پرسپولیس تهران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال