شاهین بوشهر و رجب زاده؛ رسمی می‌شود

تمرینات تیم شاهین بوشهر از امروز با تست گیری از بازیکنان رده های پایه آغاز خواهد شد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هنوز سرمربی جدید تیم شاهین بوشهر مشخص نشده است اما گفته می شود مهدی رجب زاده بازیکن سابق تیم ذوب آهن گزینه مدنظر باشگاه برای هدایت این تیم در فصل جدید است. 

شهرداری بوشهر مزایده تیم شاهین را با دریافت کمک ۵ میلیارد تومانی از استانداری منتفی کرده است اما اعلام کرده تنها در حوزه سخت افزاری می تواند به تیم کمک کند و مدیرانی که اداره این تیم را برعهده می گیرند باید با جذب اسپانسر مابقی هزینه های تیم را تامین کنند. افراد جدید شورای شهر بوشهر تمایلی زیادی به هزینه برای تیم شاهین ندارند و البته برای اینکه به دیدگاه خود جنبه قانونی ببخشند اذعان می کنند وزارت کشور با هزینه شهرداری ها در ورزش حرفه ای مخالف است و آنها را از این کار منع کرده است. 

و از امروز در حالی تمرینات تیم شاهین شروع می شود که زمان زیادی به آغاز بازی ها در فصل پیش رو نمانده است. فصل جدید بازی های دسته اول از ۲۴ مهر آغاز می شود. مهدی رجب زاده و هر مربی دیگری هدایت تیم شاهین بوشهر را بر عهده بگیرد در هفته های ابتدایی کار سختی را پیش رو خواهد داشت به خصوص که تیم تمرینات بدنسازی را هم پشت سر نگذاشته است.

تگ ها


شاهین شهرداری بوشهر دسته یک فوتبال ایران مهدی رجب زاده لیگ آزادگان فوتبال