شاهین بیانی: آقایان مدیریت‌شان را زیر سؤال بردند

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: مسئولان باشگاه استقلال زمان زیادی داشتند تا تیم خوبی را ببندند، اما نه تنها این اتفاق نیفتاد، بلکه تیم این روزها نصف و نیمه تمرین میکند ......

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: مسئولان باشگاه استقلال زمان زیادی داشتند تا تیم خوبی را ببندند، اما نه تنها این اتفاق نیفتاد، بلکه تیم این روزها نصف و نیمه تمرین می‌کند.

به گزارش سایت مدال، شاهین بیانی درباره وضعیت این روزهای استقلال که نصف و نیمه تمرین می‌کند، اظهار داشت: فکر می‌کردیم با توجه به اینکه قرارداد سرمربی استقلال زودتر بسته شد و زمان زیادی داشتند، شرایط خوبی را در فصل آینده شاهد باشیم، اما متأسفم که تیم را با این شرایط تمرین می‌دهند. هواداران امسال از تیم قهرمانی می‌خواهند، چون زمان زیادی بود تا تیم به خوبی بسته شود.

وی در ادامه افزود: باشگاه باید ابتدا قرارداد بازیکنان سال گذشته را تمدید می‌کرد و سپس دنبال نقطه ضعف‌های خود رفته و بازیکن می‌گرفت. متأسفانه تیم سال قبل را نتوانستند حفظ کنند و خیلی بد است که چند هفته مانده به آغاز لیگ، هنوز وضعیت بازیکنان مشخص نشده است. با این شرایط، شروع خوبی در لیگ نخواهیم داشت.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: کمیته فنی باشگاه باید جوابگوی هواداران باشد و حداقل آنها را در جریان وضعیت تیم قرار دهد. حداقل کاری که کمیته فنی می‌توانست انجام دهد، در جریان قرار دادن هواداران بود. بسیاری از هواداران از شهرهایی چون آبادان و دیگر شهرهای جنوبی با ما تماس می‌گیرند و ناراحت وضعیت تیم هستند، به ویژه اینکه قرار است تیم پیش از آغاز فصل برای بازی سوپرجام به مصاف پرسپولیس برود.

بیانی با انتقاد از مدیریت باشگاه استقلال گفت: آقایان امسال زمان داشتند و می‌توانستند تیم خوبی ببندند، اما این اتفاق نیفتاد و مدیریت‌شان را زیر سؤال بردند. آخر چطور نتوانستند تیم خوب استقلال در فصل گذشته را حفظ کنند؟ شاید اگر آن تیم می‌ماند مدعی اصلی و اول قهرمانی بود.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال