شاهین‌طبع: تصمیمات خوبی در لحظات حساس گرفتیم/ از همه بازیکنان راضی‌ام

سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت: فکر میکنم در دیدار با فیلیپین در لحظات حساس تصمیمات خوبی گرفتیم و با دفاع مناسب برنده شدیم ......
سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت: فکر میکنم در دیدار با فیلیپین در لحظات حساس تصمیمات خوبی گرفتیم و با دفاع مناسب برنده شدیم ...

سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت: فکر می‌کنم در دیدار با فیلیپین در لحظات حساس تصمیمات خوبی گرفتیم و با دفاع مناسب برنده شدیم.

به گزارش مدال، مهران شاهین طبع پس از برتری تیم ملی بسکتبال ایران مقابل فیلیپین و صعود به جام جهانی در نشست خبری اظهار داشت: از قبل می‌دانستیم که جیسون کاسترو بازیکن خوب و تاثیرگذار فیلیپین است و به همین دلیل حامد حسین زاده را مامور مهار او کردیم و به نظرم وی توانست به خوبی این بازیکن را کنترل کند. در زیر سبد نیز از بازیکنان راضی هستم چون عملکرد خوبی داشتند. از آنها خواسته بودم با کنترل زیر حلقه فضا را برای دیگر بازیکنان به وجود بیاورند.

وی ادامه داد: از همه بازیکنان راضی هستم چون کارشان را به خوبی انجام دادند.

سرمربی تیم ملی بسکتبال کشورمان با اشاره به دیدار با استرالیا گفت:‌ دراین دیدار خوب نبودیم، اما می‌خواستیم مقابل فیلیپین برنده شویم. فکر می‌کنم در لحظات حساس تصمیمات خوبی گرفتیم و با دفاعی قابل قبول برنده پیروز شدیم.

همچنین محمد جمشیدی، ستاره دیدار با فیلیپین عنوان کرد: تلاش زیادی در این مسابقه انجام دادیم. با دفاع خوب و حملات مناسب برتری را از آن خود کردیم.