شاهین‌طبع: مصدومیت حدادی کهنه است

مهران شاهین طبع در حاشیه تمرین امروز تیم ملی بسکتبال اظهار داشت: اردوهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و شاید ایراد آن، مدت زمان طولانی اردوها بود، ولی در بین اردوها به بازیکنان استراحت لازم را دادیم ......

مهران شاهین طبع در حاشیه تمرین امروز تیم ملی بسکتبال اظهار داشت: اردوهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و شاید ایراد آن، مدت زمان طولانی اردوها بود، ولی در بین اردوها به بازیکنان استراحت لازم را دادیم ...

 مهران شاهین طبع در حاشیه تمرین امروز تیم ملی بسکتبال اظهار داشت: اردوهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و شاید ایراد آن، مدت زمان طولانی اردوها بود، ولی در بین اردوها به بازیکنان استراحت لازم را دادیم. بازیکنان و کادر فنی زحمت زیادی کشیدند تا تیم به آمادگی لازم برسد. امیدوارم با تمرکز زیاد و هدایت خوب نتایج قابل قبولی در مسابقات بگیریم.
وی درباره انتظار کسب مدال طلا در بازی های آسیایی 2018 از شاگردانش گفت: تیم ملی بسکتبال چهار سال قبل نیز شرایط بسیار بهتری نسبت به سایر حریفانش داشت، ولی در نهایت به مدال نقره رسید. شرایط تیم ملی را باید در طول مسابقات و در روز مسابقه لحاظ کرد. ما باید قدم به قدم حرکت کنیم و با جلوگیری از آسیب دیدگی ها و فراهم آوردن شرایط روانی خوب، به موفقیت نزدیک شویم.
سرمربی تیم ملی بسکتبال درخصوص حریفان تیم ملی در بازی های آسیایی عنوان کرد: همه بازی ها برای ما مهم است، ولی نباید با فشار روانی مضاف به میدان برویم. تیم ملی شرایط خوب و ظرفیت بالایی دارد، ولی همان طور که گفتم، باید دید که در روز مسابقه چه اتفاقی خواهد افتاد. علاوه بر این رسانه ها نیز می توانند در شناخت حریفان به ما کمک کنند.
شاهین طبع در پایان به مصدومیت حامد حدادی اشاره کرد و گفت: مصدومیت حدادی یک آسیب دیدگی کهنه است و امیدوارم با تسلط کادر پزشکی به مسابقات برسد.