شاهین – فولاد/ ویسی و یاران به دنبال فرار از قعر

شاهین و فولاد در چارچوب هفته ششم لیگ برتر امروز به میدان خواهند رفت....

شاهین و فولاد در چارچوب هفته ششم لیگ برتر امروز به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، شاهین و فولاد امروز در هفته ششم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 17:15/ جمعه 12 مهر/ ورزشگاه شهید مهدوی، بوشهر

تیم داوری:
داور وسط: اشکان خورشیدی/ کمک داوران: محمدرضا ابوالفضلی و یعقوب حجتی/ داوران پشت دروازه: روح‌الله شریفی و کیوان علی‌محمدی/ داور ذخیره: میلاد قاسمی/ ناظر داوری: ایرج نظری

غایبین احتمالی:
شاهین میلاد فیاض‌بخش را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و فولاد در غیاب حسن بیت سعید مصدوم در این دیدار به میدان خواهد رفت.

نمای بازی:
شاهین بحران‌زده پس از کسب یک پیروزی عجیب و غریب مقابل خوشه طلایی ساوه در جام حذفی، مقابل فولاد خوزستان قرار خواهد گرفت. شاهین با یک امتیاز از 5 بازی در قعر جدول لیگ برتر قرار گرفته و بدترین خط دفاعی لیگ را در اختیار دارد و امیدوار است با کسب سه امتیاز این بازی و با توجه به بازی مستقیم استقلال و گل‌گهر، از قعر جدول لیگ برتر جدا شود. فولاد نیز در شرایطی به این بازی رسیده که در جام حذفی مقابل فجرسپاسی مغلوب شده و امیدوار است با پیروزی در این بازی تلخی کنار رفتن از جام حذفی را به فراموشی بسپارد. شایعات زیادی پیرامون ادامه حضور جواد نکونام در اهواز شنیده شده با این حال هنوز چیزی به طور رسمی اعلام نشده و باید دید این روند تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و آیا حضور نکونام در اهواز ادامه‌دار خواهد بود یا خیر.

چهره‌های برتر:
سلمان بحرانی و صادق بارانی بازیکنان کلیدی ترکیب شاهین هستند و محمد آبشک و لوسیانو پریرا نقشی مشابه در ترکیب فولاد دارند.

دوئل‌ها:
تقابل لوسیانو پریرا و بهروز نوروزی‌فرد در قلب خط دفاعی شاهین و جدال محمد آبشک و صادق بارانی در میانه میدان جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 6 بار در لیگ برتر مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم شاهین یک پیروزی و سهم فولاد 2 پیروزی بوده و 3 بازی دیگر با تساوی خاتمه یافته است. است.

ترکیب احتمالی شاهین:
ابوالفضل درویشوند، بهروز نوروزی‌فرد، مرتضی غلامعلی‌تبار، حسن نجفی، پیمان شیرزادی، محمدصادق بارانی، دانیال مومنی، ابوذر صفرزاده، حسین مالکی، میلاد صارمی و بهمن سالاری

ترکیب احتمالی فولاد:
شهاب گردان، ایوب والی، انس بنی‌یاسین، فرزاد جعفری، وحید حیدریه، محمد آبشک، احمد عبدالله‌زاده، محمد قاسمی‌نژاد، روح‌الله سیف‌‌اللهی، مهرداد هراتیان و لوسیانو پریرا

 

بیشتر بخوانید:
شهر خودرو – پرسپولیس/ مسیر صدر از مشهد می‌گذرد
استقلال – گل‌گهر/ لشکر استرا به دنبال فرار از بحران
تراکتور – پارس جنوبی جم/ یک گام تا صدر 

تگ ها


پیش بازی هفته ششم لیگ نوزدهم هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران هفته ششم لیگ برتر لیگ برتر ایران ایران فوتبال