شاهین 0 شهرخودرو 0 ؛ توقف یاران سرآسیایی مقابل قعرنشین ده نفره

شهرخودرو در نخستین دیدار از هفته هفدهم لیگ برتر در روزی که مهمان شاهین بود با تساوی بدون گل متوقف شد....

به گزارش خبرنگار مدال، در نخستین بازی از هفته هفدهم لیگ برتر، شهرخودرو در روزی که میزبان شاهین بود با تساوی بدون گل به پایان رسید.
با وجود حملاتی که شهرخودرو در نیمه اول روی دروازه شاهین ترتیب داد قفل دروازه شاهین شکسته نشد و بازی در نیمه نخست گلی نداشت. اخراج حسین مالکی از شاهین در نیمه نخست جو بازی را برای دقایقی متشنج کرد. با ده نفره شدن شاهین روند تدافعی این تیم شدت بیشتری پیدا گرفت. شهرخودرو در نیمه نخست در یک صحنه حتی تیرک دروازه شاهین را توسط آلبرتو چاواریا به لرزه درآورد.
حملات شهرخودرو در نیمه دوم نیز ادامه داشت هرچند تعویض‌های تهاجمی سرآسیایی نیز سودی به حال این تیم نداشت. شاهین در دقایق پایانی میتوانست با شوت شریفات که با بدشانسی به تیرک دروازه رحمتی برخورد کرد پیروز از زمین خارج شود ولی این اتفاق با بدشانسی شاهین رخ نداد تا بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان برسد. بدین ترتیب شهرخودرو در نخستین بازی خود پس از جدایی گل‌محمدی در کسب پیروزی مقابل قعرنشین ده نفره ناکام ماند تا با این نتیجه نه چندان خوب آماده حضور در پلی‌‎آف لیگ قهرمانان آسیا شود.
با این نتیجه شهرخودرو 29 امتیازی شد و با تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال در رده ششم باقی ماند. شاهین نیز 7 امتیازی شد تا همچنان در قعر جدول رده‌بندی لیگ برتر حضور داشته باشد.

اخبار مرتبط:
حواشی دیدار شاهین و شهرخودرو/ مشهدی‌ها با یک دروازه‌بان در بوشهر
خلاصه بازی شاهین 0 شهر خودرو 0 / ویدیو

تگ ها


گزارش بازی شهرخودرو شاهین اخبار شهرخودرو اخبار شاهین شاهین شهرخودرو هفته هفدهم لیگ نوزدهم هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته هفدهم لیگ برتر ایران هفته هفدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران فوتبال ایران