شاه علیدوست: قصد داشتم در سایپا از فوتبال خدافظی کنم

هافبک نساجی می گوید که امیدوار است در ادامه راه اشتباهات داوری به حداقل برسد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نساجی قائمشهر در دو دیدار ابتدایی خود در لیگ بیستم خوب عمل کرد و پس از عبور از سد آلومینیوم اراک، در برابر تراکتور با اشتباهی که از سوی کمک داور رخ داد، پیروزی را با تساوی عوض کرد.
روزبه شاه علیدوست هافبک نساجی در مورد دو دیدار نخست قائمشهری ها در لیگ بیستم گفت: پیش از شروع رقابت های لیگ برتر، تمریناتمان را به موقع شروع کرده بودیم و حتی مخالف شروع دیرهنگام لیگ برتر بودیم چرا که احساس می کردیم تیم ما آماده حضور در مسابقات است و می توانیم شرایط خیلی خوبی داشته باشیم.


وی ادامه داد: خدا را شکر در این ۲ مسابقه توانستیم نتیجه دلخواه را کسب کنیم ضمن اینکه اگر اشتباه داوری نبود می توانستیم با ۶ امتیاز شرایط بهتری داشته باشیم چرا که گل تراکتور آفساید بود. ولی به هر حال در ابتدای فصل هستیم و هنوز راه زیادی در پیش داریم. اگر می خواهیم نتیجه بگیریم باید تمرکز داشته باشیم و تمرینات بهتری را انجام دهیم. 


او در باره بازی هفته آینده در مقابل تیم سابقش یعنی سایپا نیز توضیح داد: بخواهم بگویم این بازی برایم حساس نیست دروغ گفته ام. تمام تلاشم را می کنم که نتیجه به نفع ما باشد. در سایپا خاطرات خوب و بد زیادی دارم. خوشحالم که پس از جدایی از سایپا به تیمی آمده ام که هواداران باشعور و با درک بالایی دارد و به من کمک کردند که زودتر در تیم نساجی جا بیفتم.


شاه علیدوست در مورد اینکه گفته می شد او قصد داشته است امسال با پیراهن سایپا از فوتبال خداحافظی کند، گفت: قصد داشتم در سایپا از فوتبال خداحافظی کنم ولی با توجه به شرایطی که بود، این کار انجام نگرفت. من هنوز به خداحافظی از فوتبال فکر نکرده ام ولی دوست داشتم این کار را در سایپا انجام دهم. اگر این اتفاق رخ نداد به خاطر حرفه ای بودن فوتبال است.


هافبک نساجی در مورد اشتباهات داوری در دو هفته ابتدایی لیگ گفت: من به این مسئله شک ندارم که داوران سعی می کنند بهترین عملکردشان را داشته باشند ولی به هر حال گاهی اوقات یک اشتباهاتی رخ می دهد که روی نتیجه بازی تأثیرگذار است. ما بخاطر اشتباه داوری ۳ امتیاز را با یک امتیاز عوض کردیم. 


او ادامه داد: فکر میکنم این ۲ امتیاز در ادامه راه می توانست خیلی به ما کمک کند ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد. امیدوارم داوران دقت بیشتری کنند تا اعتراضات نیز کمتر شود. نتایج زیادی به دلیل اشتباهات داوری تغییر پیدا کرده است. امیدوارم این اشتباهات کمتر شود.

بیشتر بخوانید:

نساجی برابر تیم تراکتور برتر میدان بود

فاضلی: تئوری نساجی نیروی انسانی علیه پول است

 

 

تگ ها


فوتبال ایران سایپا نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال