شاه‌علی‌دوست: دایی برای قهرمانی جام حذفی تخصص دارد

به گزارش مدال به نقل از وب سایت نود و به نقل از تسنیم،روزبه شاه علی دوست درباره شرایط فعلی سایپا گفت: شکست ما برابر تراکتورسازی در هفته پنجم لیگ برتر غیرمنتظره بود، ولی بعد از آن مسابقه تمرینات خوبی انجام دادیم و روحیه بچه ها برگشته است ......

به گزارش مدال به نقل از  وب سایت نود و به نقل از تسنیم، روزبه شاه علی دوست درباره شرایط فعلی سایپا گفت: شکست ما برابر تراکتورسازی در هفته پنجم لیگ برتر غیرمنتظره بود، ولی بعد از آن مسابقه تمرینات خوبی انجام دادیم و روحیه بچه ها برگشته است. ما خود را آماده بازی با اکسین البرز کرده ایم تا گام اول را محکم برداریم.

هافبک تیم فوتبال سایپا در مورد تقابل تیمش با اکسین البرز در مرحله سوم جام حذفی خاطر نشان کرد: آنها حریف سرسختی هستند. معمولاً تیم های لیگ دسته اول مقابل تیم های لیگ برتری انگیزه دارند. این درست است که آنها میزبان هستند، ولی ما با بازی کردن در ورزشگاه کرج کاملاً آشنا هستیم و مشکل خاصی نخواهیم داشت.

وی در مورد شانس قهرمانی سایپا در جام حذفی گفت: ما بازیکنان جوان و باانگیزه ای داریم که این موضوع فاکتور مهمی محسوب می شود، ضمناً علی دایی هم برای قهرمانی جام حذفی تخصص دارد و می توانیم از این فاکتورها نهایت استفاده را ببریم. ما تلاش می کنیم تا در جام حذفی به قهرمانی برسیم هر چند که می دانیم کار سختی داریم، چون تیم های دیگر هم دنبال قهرمانی هستند.

 

تگ ها


اخبار روز سایپا فوتبال