شاه منصوری: مظاهری ۴ تا ۶ ماه محروم می شود

مشاور حقوقی باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد که از رشید مظاهری و استقلال شکایت خواهند کرد....

به گزارش "ورزش سه"، شاه منصوری مشاور حقوقی باشگاه تراکتور در گفت ‌و گو با رادیو جوان درباره قرار داد رشید مظاهری اظهار داشت: این از مواردی است که آدم را در تعجب فرو می‌برد چرا که این عمل مصداق بارز نقض تمام قوانینی است که برای فیفا و ارکان قضایی فدراسیون فوتبال ایران قصور و تخطی تلفی می‌شود. به این دلیل که رشید مظاهری با باشگاه تراکتور قرارداد سه ساله دارد و این قرار داد در کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ ثبت شده و سال اول آن به اتمام رسیده و دو سال باقی مانده آن برقرار است.


شاه منصوری مشاور حقوقی باشگاه تراکتور که وکیل فدراسیون فوتبال نیز هست، افزود: تا آنجایی که من می ‌دانم هیچ ‌گونه توافقی برای جدایی رشید مظاهری از باشگاه تراکتور با مدیران این باشگاه صورت نگرفته است بنابراین امکان انعقاد قراداد موازی برای این بازیکن وجود ندارد. مظاهری یک بازیکن با اخلاق است و سالیان سال است که ما جز نیکی از ایشان نشنیده ام چطور ممکن است که قراردادی بسته است. فکر میکنم که در این حوزه، اطلاعات کامل به باشگاه بزرگ استقلال نرسیده است چرا که ایشان بازیکن تیم تراکتور است و باشگاه نیاز خود را به این بازیکن اعلام کرده است.


شاه منصوری با اشاره به جلسه کمیته انضباطی در روز سه شنبه ساعت ۲ بیان کرد: در این جلسه عدم حضور این بازیکن در تمرین‌ها و دو مسابقه پایانی جام حذفی بررسی خواهد شد؛ و درصورت محکوم شدن به موجب آیین نامه نقل و انتقالات بازیکن ۴ تا ۶ ماه محروم خواهد شد به علاوه غرامتی که فرد و باشگاه مقصد به عنوان تحریک کننده به نقض، باید به باشگاه مبدأ پرداخت شود.


وی در پایان تصریح کرد: با توجه به تمکن و استطاعت مالی باشگاه‌ها رقم‌های بالای در قرارداد‌ها سبب می‌شود که در پایان فصل سیل انبوه پرونده‌ها به سمت کمیته وضعیت سرازیر شود.

تگ ها


استقلال تهران محمد رشید مظاهری