شاه مهره نتایج درخشان بایرن مونخ کیست؟

جاشوا کیمیچ فرمانده بایرن مونیخ در سال تاریخی ۲۰۲۰ بوده است....


به گزارش "ورزش سه"، جاشوا کیمیچ این هفته و در دیدار حساس بایرن مونیخ مقابل لورکوزن بعد از مدت ها در دقیقه ۶۸ وارد میدان شده و در دقیقه ۸۳ پاس گل تعیین کننده رابرت لواندوفسکی را ارسال کرد، اما آمار نشان می دهد حضور او در میدان نقش مهمی در نتایج بایرن مونیخ دارد. در سال جدید ۲۰۲۰ و در روزهایی که جاشوا کیمیچ در زمین حضور داشته، بایرن مونیخ به طور متوسط در ​​هر ۲۵ دقیقه گلزنی کرده و هر ۸۰ دقیقه یک در بوندسلیگا دریافت کرده است. اما وقتی جاشوا کیمیچ به هر دلیلی در ترکیب نباشد، این آمار به گلزنی در هر ۳۵ دقیقه و دریافت گل در هر ۵۳ دقیقه تغییر می یابد.

بایرن مونیخ در زمان حضور جاشوا کیمیچ، از هفت بازی این فصل خود در بوندسلیگا ۱۸ امتیاز از ۲۱ امتیاز را کسب کرده است و میانگین ۲.۶ امتیاز از هر دیدار را به ثبت رسانده است. اما بدون کیمیچ بایرن فقط موفق به کسب دو امتیاز در هر مسابقه، با کسب در مجموع ۱۲ امتیاز از شش مسابقه شده است.

علاوه بر این کیمیچ در هر چهار مسابقه ای که ۹۰ دقیقه به طور کامل در میدان حضور داشته حداقل در به ثمر رسیدن یک گل نقش آفرینی کرده است. همچنین در دقایق حضور کیمیچ در میدان، باواریایی ها با زدن شش گل، بهترین عملکرد در کل لیگ را از نظر ضربات ایستگاهی در اختیار دارند، اما بدون او حتی یک بار نیز این این طریق موفق به گلزنی نشده اند.

تگ ها


بایرن مونیخ جاشوا کیمیچ