شاکری:دوست داشتم در مشهد بمانم اما گفتند به تراکتور برو

مهاجم گلزن گل گهر سیرجان برابر شاهین نیز موفق ظاهر شد تا تیمش همچنان امید به بقا را حفظ کند....

به گزارش "ورزش سه"، یونس شاکری که در نیم فصل دوم از شهرخودرو به جمع گل گهر اضافه شده، طی این مدت توانسته گل‌های حساسی برای تیم مجید جلالی به ثمر برساند تا آنها برای ۵ هفته پایانی فصل نیز امیدوار به فرار از سقوط باشند. مهاجم گل گهر بعد از گلزنی برابر شاهین در هفته گذشته درباره شرایط این بازی و تیمش گفت: این بازی برای ما و شاهین  ۶ امتیازی بود. ما به پیروزی در این بازی خیلی احتیاج داشتیم تا بتوانیم به شرایط قبلی خود بازگردیم. با همدلی بازیکنان و اعضای کادرفنی موفق شدیم یک بازی خوب انجام دهیم و به پیروزی دست پیدا کنیم. ما فرصت این را داشتیم که گل‌های بیشتری بزنیم اما به هرحال از این نتیجه نیز راضی هستیم و امیدواریم در بازی‌های پیش رو موفق شویم این نتیجه را تکرار کنیم.

وی در ادامه در مورد بازی هفته آینده گل گهر با ماشین سازی گفت: آنها تیم خوبی هستند و هفته پیش موفق شدند در اصفهان ذوب‌آهن را شکست دهند در حالی که من معتقد هستم ذوب‌آهن خیلی بهتر از این تیم بازی کرد. اما جذابیت فوتبال نیز در همین است. این هفته نیز از بازیکنان تا کادرفنی عزم خود را جزم کردیم تا بتوانیم با ۳ امتیاز از تبریز برگردیم.

شاکری در خصوص حواشی بازی با پیکان و گلی که داور نپذیرفت اینطور توضیح داد: بعد از شکست به پیکان که رقیب مستقیم ما بود طبیعی است که فشار زیادی روی بازیکنان و مخصوصا آقای جلالی وارد شود و ایشان ترجیح دادند که استعفا دهند که باشگاه با این استعفا مخالفت کرد. خداراشکر مجدد ایشان به جمع ما بازگشتند و موفق شدیم یک نتیجه مطلوب بگیریم. به هر حال این امر بسیار منطقی بود. ایشان چند ماهی است مربی ما هستند و به خوبی با شرایط و مهارت بازیکنان آشنایی دارند و باید ایشان در این هفته‌های باقیمانده به عنوان سرمربی تیم در کنار ما می‌ماندند. هر مربی دیگری که می‌آمد تا با جو و شرایط ما آشنا شود زمان را از دست می‌داد و این به ضرر باشگاه می‌شد. خدارا شکر با اضافه شدن آقای سرآسیایی اعتماد بنفس تیم بالاتر رفته است.

وی ادامه داد: دقیقه ۶۵ ما به پیکان گل زدیم که داور به اشتباه آن را قبول نکرد و شاید این گل سرنوشت ما را در انتهای لیگ عوض می‌کرد. من خودم نیز تعجب کردم رفتم توپ را از دروازه‌بان بگیرم و ببرم وسط زمین، حتی گلر پیکان نیز تعجب کرد. متاسفانه نیز هیچکس صدایش در نمی‌آید. در گل گهر همه سعی دارند تا به همه احترام بگذارند اما قرار نیست سر ما را ببرند.

بهترین گلزن گل گهر در رابطه ما عملکرد ضعیف این تیم در دوران پسا کرونا اینطور توضیح داد: بخاطر تعطیلی مسابقات لیگ بازیکنان برای رسیدن به آمادگی خود خیلی به خود فشار آوردند و تمرینات زیادی انجام دادند. بازی با سپاهان ما اصلا نتوانستیم بازی کنیم و عملکرد خوبی داشته باشیم. اما رفته رفته در بازی با پیکان و شهرخودرو عملکرد ما بهتر شد و توانستیم موقعیت سازی کنیم اما کمی بدشانس بودیم. در بازی با شهرخودرو ما می‌توانستیم پیروز بازی باشیم اما متاسفانه روی یک اشتباه گل بدی خوردیم و بازی را واگذار کردیم.

بازیکن سابق شهرخودرو درباره جدایی‌اش گفت:  قبل از اینکه فصل تمام شود دو پیشنهاد خوب از تراکتور و فولاد داشتم. ولی با توجه به اینکه ۷ سال اینجا بازی می‌کردم، به این شهر عادت کردم و مشهد را شهر خود می‌دانستم. به یکباره اتفاقاتی رخ داد که تعجب کردم. مدیران شهرخودرو و آقای گل محمدی به من گفتند تراکتور تو را می‌خواهد و اگر مایل هستی می‌توانی از جمع ما جدا شوی و به تبریز بروی. گفتم نه، من در مشهد راحت بودم و دوست داشتم در این شهر بمانم. من دو هفته تمرین کردم اما در نهایت لیست مازاد باشگاه را دادند و  برخی مسائل مانع آن شد که با شهرخودرو ادامه دهم به همین خاطر راهی سیرجان شدم و به نظرم این بهترین اتفاق زندگی بود تا برای گل گهر بازی کنم. چرا که این باشگاه امکانات خوبی دارد. در مشهد یک بازی گل نمی‌زدم هجمه علیه من شکل می‌گرفت اما اینجا راحت هستم و بدون دغدغه فوتبالم را بازی می‌کنم.

تگ ها


گل گهرسیرجان یونس شاکری