شاکری و کریمی به بازی فردا می‌رسند/ سهرابیان محروم است

سیرجان - مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: شاکری و کریمی که چند هفته مصدوم بودند به بازی فردا برابر استقلال می‌رسند....

به گزارش خبرنگار مهر، سعید الهویی عصر سه شنبه در نشست خبری پیش از بازی گل‌گهر سیرجان – استقلال تهران، عنوان کرد: خیلی خوشحال هستیم که فردا باز فرصت این را داریم با یک نمایش زیبا از یک فوتبال زیبا و تهاجمی هواداران فوتبال را از تماشای بازی سیراب کنیم و امیدواریم بازی خوب و زیبایی باشد و به اهدافی که در بازی فردا داریم، دست پیدا کنیم.

الهویی در مورد دو تیم گل‌گهر و استقلال گفت: برابر استقلالی بازی می‌کنیم که یکی از تیم‌های بزرگ فوتبال ایران است، به هر حال بازیکنان با کیفیت بالایی دارد، تیم بسیار خوب و با سابقه‌ای است، ولی ما هم گل‌گهر هستیم بازیکنان بسیار خوبی داریم و به یک ترکیب تیمی خیلی خوب و هارمونی خوبی رسیدیم. امیدواریم که کیفیت خودمان را بتوانیم فردا نشان بدهیم و با نتیجه خوب بازی را به پایان برسانید.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر در راستای حساسیت بازی فردا با توجه به اینکه قلعه‌نویی بازیکن و سرمربی استقلال بوده است، ابراز کرد: فکر نمی‌کنم حساسیت خاصی وجود داشته باشد، همان طور که ما راجع به اولین بازی فصل گفتیم (گل‌گهر – سپاهان)، الان هم می‌گویم این بازی مثل سایر بازی‌های فصل برای ماست. ما در هر بازی بر اساس آن استانداردهای که قلعه‌نویی تعیین کردن تلاش می‌کنیم که از بازی قبل خودمان عملکرد با کیفیت‌تری ارائه دهیم. همان طور که در تمرینات تلاش می‌کنیم، نسب به تمرینات قبل کیفیت و عملکرد بالاتری از خود نشان بدهیم.

الهویی در رابطه با رمز موفقیت تیم گل‌گهر بیان کرد: شاید رمز تیم ما این است که هیچکس را رقیب خودمان نمی‌دانیم، رقیب ما، خودمان هستیم هر روز سعی می‌کنیم، از بازی و تمرین قبل عملکرد بهتری از خود نشان بدهیم، تا در مسیر که قلعه‌نویی طراحی کردند و پیش روی تیم گذاشتند، بتوانیم پیشرفت بکنیم.

این مربی از محرومان و مصدومان تیم گل‌گهر هم چنین گفت: تشکر می‌کنیم از کادر پزشکی و کادر بدنسازی تیم که توانستند شاکری و محسن کریمی را که چند بازی در اختیارمان نبودند، کامل به تیم اضافه بکنند، غیر آرمین شهرابیان که به خاطر محرومیت در اختیار قلعه‌نویی نیست، سایر بازیکنان در اختیار قلعه‌نویی هستند، تا او چیدمانش را برای بازی فردا انجام دهد.

الهویی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید فردا برای ۳ امتیاز به میدان می‌روید؟ بیان کرد: قطعاً گل‌گهر با قلعه‌نویی در هر بازی برابر هر تیمی و در هر استادیومی برای پیروزی، بدون ترس و بدون اینکه بخواهد زیبایی‌های فوتبال را از بین ببرد وارد زمین می‌شود، این حاصل ۶ سال همکاری من با قلعه‌نویی است. ما جلوی هر تیمی بودیم قلعه‌نویی از تیمش می‌خواهد شجاع، با کیفیت و برای پیروزی وارد زمین بشود؛ امیدوارم که فردا اتفاقات فوتبال به نفع ما باشد و ما بتوانیم مهمتر از همه کیفیت تیمی خود را نشان بدهیم.

دستیار قلعه‌نویی گفت: ما تیم با کیفیتی هستیم، بازیکنان بسیار با کیفیت و بزرگی داریم که بچه‌های بسیار شجاعی هستند و قلب بزرگی دارند، امیدوارم فردا بتوانیم با قلب بزرگ خودمان کیفیت خودمان را نشان بدهیم و عملکرد خوبی را برای بازی فردا ارائه بدهیم.

در پایان مربی گل‌گهر به سوال دیگر خبرنگاری که پرسید «نگران داوری بازی فردا نیستید» پاسخ داد: من فکر می‌کنم که اتفاقاتی که در این چند هفته افتاده و کارشناسی‌هایی که صورت گرفته نشان داده که نگرانی‌های ما بی دلیل نبوده است. همین امروز صبح من به خاطر یک کارت زرد یک رقمی جریمه از سوی کمیته انضباطی جریمه شدم. ترجیح می‌دهیم که باز خوش بین باشیم به داوری‌ها و به دوستان بگوییم ما به شما اعتماد داریم فقط از شما می‌خواهم که با تمرکز عدالت را اجرا کنید و اجازه بدهید کیفیت تیم‌ها بیانگر جایگاه تیم‌ها و برد و باخت تیم‌ها باشد.

تگ ها


سعید الهویی تیم فوتبال گل گهرسیرجان لیگ برتر فوتبال ایران