شاگردان پیولی در برابر ناپولی

اینتر در قالب هفته سی و چهارم سری آ، امشب در ورزشگاه جوزپه مه آتزا ساعت 23:15 میزبان ناپولی خواهد بود ......

اینتر در قالب هفته سی و چهارم سری آ، امشب در ورزشگاه جوزپه مه آتزا ساعت 23:15 میزبان ناپولی خواهد بود.

اینتر با هدایت استفانو پیولی اگرچه در مقطعی نه چندان دور با ناپولی و رتبه سوم تنها 4 امتیاز اختلاف داشت اما طی هفته های اخیر و نتایج اسفناک نراتزوری این فاصله به 15 امتیاز افزایش پیدا کرده است. اینتر در پی تساوی 2-2 برابر تورینو وارد بحران شد و طی 5 بازی متحمل 3 شکست شد و در دو بازی به تساوی دست پیدا کرد. آن ها در دیدار برابر میلان 2-0 پیش افتادند و در نهایت با تعویض های اشتباه پیولی بازی را با یک امتیاز تمام کردند و هفته گذشته هم در وضعیتی مشابه اگرچه در فلورانس پیش افتادند اما در نیمه دوم قافیه را به فیورنتینا باختند تا امید ورود به اروپا تقریبا از دست برود.

اینتر در حال حاضر با کسب 21 امتیاز از 14 بازی در رده هشتم قرار گرفته و این در حالیست که رقیب آنها ناپولی، با 25 امتیاز هفتم است. ناپولی نیز مانند اینتر فصل خوبی را پشت سر نمی گذارد. آنها نیز افت و خیزهای زیادی را تجربه کرده اند و پس از فروش ایگواین و مصدومیت مهاجم نوک اصلی شان، نتوانستند آنطور که باید در امر گلزنی موفق باشند.

در طرف دیگر ناپولی با هدایت ساری نتایج خوبی کسب کرده است، آن ها پس از پیروزی در برابر امپولی و تساوی 1-1 برابر یوونتوس موفق شدند در یک دیدار برتر لاتزیو را با 3 گل از پیش رو بردارند. آن ها سپس در خانه با نتیجه ای مشابه اودینزه را مغلوب کردند و هفته گذشته در برابر ساسولو متوقف شدند.

ترکیب احتمالی دو تیم

اینتر: هندانوویچ، ناگاتومو، میراندا، مدل، دی آمبروسیو، گالیاردینی، کوندوگبیا، ماریو، پریشیچ، کاندروا، ایکاردی

ناپولی: رینا، هیساج، کولیبالی، آلبیول، استرینیچ، آلان، دیاوارا، همشیک، کایخون، اینسینیه، مرتنز

وضعیت تقابل دو تیم در گذشته

دو تیم اینتر و ناپولی تا به حال 141 بار در سری آ به مصاف هم رفتند که در این بین اینتر 63 پیروزی و 44 شکست داشته است و 34 دیدار هم با نتیجه تساوی به پایان رسید.

در این 141 دیدار 363 گل به ثمر رسید که سهم اینتر 205 گل و سهم ناپولی 158 گل بوده است.

آخرین دیدار دو تیم با نتیجه 3-0 به سود ناپولی خاتمه یافت.

تگ ها


اخبار روز سری آ فوتبال