شاگردان ژنرال، استاد تیرک‌زدن در لیگ بیستم

شاید اگر شانس با شاگردان قلعه‌نویی یار می‌بود آنها آمار گلزنی به مراتب بهتری را هم از خود در لیگ بیستم به ثبت می‌رسانند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هر چند به لطف درخشش و آقای گلی گادوین منشا حالا گل‌گهری‌ها با ۱۳ گل عنوان بهترین خط حمله لیگ برتر را در فصل جدید یدک می‌کشند و فعلا در صدر جدول این فصل نیز حضور دارند، اما بی‌دقتی و البته بدشانسی شاگردان امیر قلعه‌نویی باعث شده تا یک آمار عجیب علیه شاگردان ژنرال به ثبت برسد. آن‌ها در این فصل به طور تقریبی در هر هفته یکبار توپ را تیرک دروازه رقبا زده‌اند.

در واقع براساس آمار، سیرجانی‌ها در لیگ بیستم بیشتر از هر تیمی ضربه به تیر دروازه زدند و تاکنون با زدن ۶ توپ به تیرک دروازه، از این حیث رکورددار در لیگ جاری به شمار می‌روند؛ در آخرین ضربه شاگردان قلعه‌نویی به تیرک دروازه، آن‌ها در تقابل با ذوب‌آهن در هفته هشتم فرصت ایده‌آل گلزنی را داشتند که ضربه علیرضا ابراهیمی به تیرک دروازه ذوبی‌ها خورد و گل نشد. در واقع ابراهیمی نتوانست ارسال خوب زنده‌روح از روی ضربه ایستگاهی را تبدیل به گل کند و ضربه سر او پس از برخورد به تیرک افقی دروازه ذوب‌آهن به اوت رفت تا این‌چنین فرصت خوب گلزنی و رسیدن به پیروزی برای گل‌گهری‌ها از دست برود.

بیشتر بخوانید:

استقلال-گل گهر؛ تقابل دو سبک متفاوت فوتبال/ منشا یا دیوار سفت آبی

گل‌گهر: با استقلال بازی می‌کنیم و بعد ...

 

 

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال