شاگردان کولاکوویچ در اندیشه پنجمین برد

بلندقامتان ایران به دنبال پنجمین برد خود در رقابت‌های لیگ ملت های والیبال هستند....

به گزارش مدال، پیروزی برابر آرژانتین بعد از شکست نزدیک برابر برزیل باعث شده تا ملی پوشان ایران انگیزه و عزم جدی برای کسب پنجمین پیروزی پیش از سفر به تهران داشته باشند.
تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار هفته دوم در شرایطی به مصاف ژاپن میزبان می رود که در 5 بازی ابتدایی موفق به کسب 4 برد و یک شکست شده است و در رده سوم جدول رده بندی حضور دارد. برخلاف ایران اما ژاپنی ها با 2 برد رتبه نهم را کسب کردند و پیش از دیدار با ایران شرایط خوبی در جدول رده بندی مسابقات ندارند و البته به آخرین دیدار خانگی خود نزدیک می شوند.
سامورایی ها اما سال گذشته موفق شدند در فرانسه و در هفته نخست شکست بهت آوری را به ایران تحمیل کنند و حالا بعد از یکسال دوباره ایران این فرصت را دارد تا در خانه حریف دیرینه خود در آسیا، با جبران شکست دیدار سال گذشته گام بلندی برای کسب موفقیت در فصل جاری لیگ ملت های والیبال بردارد.
مهم ترین حریف ایران در راه شکست ژاپن که حمایت هواداران خود را همراه دارد، خستگی بازیکنان تیم ایران است. تیم ایران در دو روز گذشته در 9 ست به میدان رفته اما ژاپنی ها تنها 6 ست مسابقه در برنامه خود داشتند و در هر دو دیدار قبلی در هفته دوم بعد از 3 ست تکلیف بازی آنها مشخص شده است تا خستگی سد اصلی در مسیر موفقیت تیم کولاکوویچ باشد.
این دیدار میان دو قدرت سنتی قاره آسیا از ساعت 14:10 و در توکیو برگزار خواهد شد و با پایان آن، هر دو تیم به دیدارهای خود در هفته دوم مسابقات خاتمه می دهند.

بیشتر بخوانید:

معروف: برد آرژانتین به ما روحیه داد

نتایج دومین روز از هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال

 

 

 

تگ ها


لیگ ملت های والیبال لیگ ملتهای والیبال والیبال ایران ژاپن والیبال