شاگرد و استاد در چمپیونزلیگ به هم رسیدند(عکس)

لایپزیش با پیروزی برابر اتلتیکو مادرید در مرحله نیمه نهایی به مصاف تیم توماس توخل خواهد رفت....

به گزارش "ورزش سه"، شاید در ابتدای رقابت های لیگ قهرمانان این فصل کمتر کسی گمان می کرد که لایپزیش بتواند حتی از مرحله گروهی هم بالا برود اما این اتفاق رخ داد و تیم جولیان ناگلزمان با قرار گرفتن در صدر جدول گروه F رقابت ها راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

لایپزیش در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات موفق شد به شکلی کاملاً قاطعانه تاتنهام را شکست دهد و جمع هشت تیم پایانی مسابقات راه پیدا کند.

در حالیکه بسیاری معتقد بودند اتلتیکومادرید با توجه به برخورد با لایپزیش در مرحله یک چهارم نهایی کار آسانی برای صعود به جمع چهار تیم رقابت ها خواهد داشت اما امشب اتفاق دیگری رخ داد و تیم فوق‌العاده ناگلزمان با پیروزی برابر اتلتیکو یک شگفتی بزرگ دیگر را خلق کرد.

با توجه به پیروزی پاری‌سن‌ژرمن مقابل آتالانتا در دیگر بازی یک چهارم، حالا شاهد یک تقابل استاد و شاگردی در مرحله نیمه نهایی خواهیم بود زیرا ناگلزمان در سن ۲۰ سالگی و در حالیکه در آگزبورگ تحت هدایت توخل بازی می کرد، دست از فعالیت کشید اما مدتی را در کنار توخل در تیم زیر ۱۷ ساله های مونیخ و مونیخ ۱۸۶۰ در عرصه مربیگری به فعالیت پرداخت.

ناگلزمان چندی پیش در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که در زمان حضور در کنار توماس توخل، این سرمربی آلمانی امید زیادی به او بابت تبدیل شدن به یک مربی فوق العاده داشته است. حالا اما این دو نفر در مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ مقابل یکدیگر قرار خواهد گرفت تا روی نیمکت شاهد یک جدال تمام آلمانی باشیم.

تگ ها


آر بی لایپزیش پاری سن ژرمن یولیان ناگلزمان توماس توخل