شایان مصلح: به توپ نرسیدم/با شکست سپاهان فینالیست می‌شویم‌

مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس:تلاش زیادی کردم با پای راست به توپ ضربه بزنم که نشد...

مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس:تلاش زیادی کردم با پای راست به توپ ضربه بزنم که نشد

به گزارش مدال،شایان مصلح  در خصوص دیدار با پدیده در جام حذفی اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود، همانطور که دیدید 120 دقیقه طول کشید. خوشبختانه توانستیم از پدیده گذر کنیم و به سپاهان برسیم امیدوارم سپاهان را هم شکست دهیم و در فینال بتوانیم با پیروزی مقابل داماش قهرمان جام حذفی شویم.
مصلح در خصوص صحنه گل پدیده و اینکه چرا نتوانست از گل شدن توپ جلوگیری کند گفت: من تلاش زیادی کردم اما به توپ نمی‌رسیدم. خواستم با پای راست به توپ ضربه بزنم که آن هم نشد و وقتی خواستم با پای چپ توپ را دفع کنم به آن نرسیدم  و توپ وارد دروازه شد. گل هم به نام بازیکن آنها ثبت شد و این نشان داد که من به توپ نرسیدم.
مدافع چپ تیم پرسپولیس درباره گلی که به پدیده زد نیز تصریح کرد: خدا را شکر می‌کنم که توانستم اولین گلم را برای پرسپولیس به ثمر برسانم. با ضربه سر گل زیاد زده بودم ولی در باز‌ی‌های این فصل نتوانسته بودم برای پرسپولیس گلزنی کنم و اولین بار بود که با سر برای پرسپولیس در بازی‌های رسمی گلزنی می‌کردم. معمولاً وقتی در ضربات ایستگاهی جلو می‌آیم می‌توانم تاثیرگذار باشم.

مصلح در خصوص پیشرفت خود در نیم فصل دوم عنوان کرد: فکر می‌کنم دلیل این پیشرفت این است که تا حدود زیادی اعتماد به نفس خودم را به دست آوردم و آن را بالا بردم. دلیل دیگرش هم این است که من به صورت مداوم در ترکیب پرسپولیس قرار می‌گیرم و از شرایط خودم مطمئن هستم به همین دلیل می‌توانم کیفیت خود را نشان دهم.
گلزن پرسپولیس در مقابل پدیده در مورد اینکه رقابت در سمت چپ پرسپولیس چقدر در پیشرفت او تاثیرگذار بوده است گفت: به نظر من بازیکن باید خودش کیفیت اصلی خودش را نشان دهد و داشتن رقیب دلیلی بر پیشرفت نیست. بازیکن اگر بتواند اعتماد به نفس خود را بالا ببرد می‌تواند بسیار خوب در زمین مسابقه حاضر شده و نمایش خوبی داشته باشد. من در بخش هجومی به دلیل پا‌های بلندی که دارم می‌توانم تاثیرگذار باشم و پنالتی بگیرم. البته این بلندی پا سختی خودش را دارد. این موضوع هم به دلیل آن است که من سالن بازی می‌کردم و این سالن بازی کردن کمک کرده که بتوانم از نظر تکنیکی در شرایط خوبی باشم.

وی در خصوص اینکه کم‌کم به آن بازیکن سابق که در سپیدرود کیفیت خود را نشان می‌داد نزدیک شده تصریح کرد: کم‌کم دارم به آن شرایط آرمانی نزدیک می‌شوم. سبک بازی من طوری است که باید در رفت و آمد باشم و بیشتر در کارهای هجومی شرکت کنم. خدا را شکر توانسته‌ام اعتماد به نفس خودم را به دست بیاورم و نمایش‌های بهتری از خود نشان بدهم.
مدافع چپ پرسپولیس در خصوص هجمه‌های به وجود آمده علیه تیم پرسپولیس در روزهای اخیر نیز گفت: این اتفاق، اتفاق تازه‌ای نیست و ما با آن بیگانه نیستیم. ما در سه جام حضور داریم و امیدوارم بتوانیم دو جام از این سه جام را کسب کنیم. ما خودمان را برای همه چیز آماده کرده‌ایم و امیدوارم دل هوادارانمان را شاد کنیم.
مصلح در مورد دیدار آینده با نفت مسجد سلیمان اضافه کرد: بازی بسیار سختی را داریم زیرا مسجد سلیمان تیم محترم و سختکوشی است که در زمین خود بسیار خوب عمل می‌کند اما ما هم می‌رویم تا با کسب پیروزی خود را در کورس قهرمانی نگه داریم و هوادارانمان را شاد کنیم.