شایان مصلح همچنان به دنبال طلب ۵۰۰ میلیونی از پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس که همین حالا درگیر حل و فصل پرونده ماریو بودیمیر است، با معضل دیگری نیز مواجه شده و آنطور که حکم کمیته تعیین وضعیت آشکار می کند، مطالبات بازیکن سابق سرخپوشان در مهلت مقرر پرداخت نشده است....

به گزارش "ورزش سه"، شایان مصلح بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس در دوره مدیریت ایرج عرب به همراه سروش رفیعی به یکباره توسط گابریل کالدرون از این تیم کنار گذاشته و البته خیلی زود به سپاهان پیوست؛ اما برخلاف دوست و همبازی‌اش در اردوی طلایی پوشان در دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس موفق نبوده و همچنان از دو سال پیش طلب ۵۰۰ میلیون تومانی او پرداخت نشده است.


او طی دو سال گذشته بارها برای پیگیری حق و حقوقش به باشگاه پرسپولیس رفته و وقتی به نتیجه نرسید، به کمیته تعیین شکایت کرد و درنهایت توانست حکم قطعی دریافت مطالباتش را از این کمیته دریافت کند؛ حکمی که براساس آن اگر مطالبات مدافع سابق پرسپولیس ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ ۰۹/۱۱/۱۳۹۹ پرداخت نمی شد، که این اتفاق هم رخ نداده، نحوه اجرای حکم تغییر پیدا می کرد.


در نحوه اجرای این حکم آمده اگر مطالبات شایان مصلح طی مهلت ۱۰ روزه پرداخت نشده باشد، باشگاه پرسپولیس باید علاوه بر ۵۰۰ میلییون تومان، ۲۵ درصد از این پول را نیز به فدراسیون به عنوان جریمه پرداخت کنند و علاوه بر این پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه هم به مدت دو دوره کامل بسته می شود. در حکم صادره از کمیته تعیین وضعیت آمده است پنجره باشگاه پرسپولیس تا قبل از پرداخت این پول بسته می ماند و در ادامه اگر پرسپولیس باز هم مطالبات بازیکن را نپردازد، محرومیت های سنگین تری نظیر کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین تر در انتظار باشگاه خواهد بود.


حکم صادر شده توسط کمیته تعیین وضعیت دو روز پس از صادر شدن به باشگاه و بازیکن ابلاغ شده و اگر تاریخ ابلاغ را ۱۱ بهمن در نظر بگیریم، پرسپولیس تا ۱۸ بهمن مهلت شکایت به استیناف را داشته که از این امر صرف نظر کرده و تا ۲۸ بهمن هم فرصت پرداخت؛ با این حساب مهلت ده روزه باشگاه از ۲۸ بهمن به پایان رسیده و در حال حاضر باید پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته باشد.


اما نکته عجیب همینجاست؛ جایی که نامه ارسالی کمیته تعیین وضعیت به فدراسیون فوتبال هنوز به دست مسئولان سازمان لیگ برای اجرای حکم و جلوگیری از ثبت بازیکنان جدید نرسیده است.


گفتنی است این اتفاقات در حالی رقم خورده که در حال حاضر پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس به دلیل شکایت ماریو بودیمیر بسته شده است.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان شایان مصلح پرسپولیس تهران