شاید رسیدگی به پرونده برانکو و پرسپولیس دو سال طول بکشد!

وینگو بگوویچ سرمربی گل‌گهر که رفاقتی دیرینه با برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دارد، درباره مطالبات این مربی از سرخپوشان صحبت‌های جالبی را مطرح کرد....

سرمربی گل‌گهر که مدعی است با برانکو ایوانکوویچ رفاقت 30 ساله دارد درباره شکایتوی از پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش مدال، وینگو بگوویچ سرمربی گل‌گهر در مورد رفتن برانکو از ایران گفت: من با برانکو 30 سال است که دوست قدیمی هستیم و شناخت ما از هم کوتاه نبوده است. او نتیجه بزرگی در پرسپولیس گرفت و تماشاگران در 4 سال حضورش در پرسپولیس لذت بردند دلیل جدایی او به نظرم عدم توانایی در گرفتن لیگ قهرمانان آسیا بود که این کار برای تیم‌های ایرانی خیلی سخت و دست نیافتنی است چرا که تیم‌های شرق آسیا و تیم‌های قطر و امارات و عربستان و... تدارک خوبی می‌بینند و هزینه می‌کنند و بازیکنان خوبی جذب می‌کنند و رقابت با آنها دشوار است و فکر می‌کنم به همین خاطر جدا شد.

بگوویچ در مورد اینکه برانکو گفته مدیران باعث جدایی او شدند هم گفت: من در این مورد دوست ندارم صحبت کنم و در شخصیت من نیست در این مورد صحبت کنم.

وی در رابطه با شکایت برانکو بابت مطالباتش هم گفت: نمی‌دانم قراردادی که برانکو با پرسپولیس بسته به چه شکل بوده است و چه شرایطی داشته است و اگر به فیفا شکایت کند این موارد به طور دقیق بررسی می‌شود و شاید یک یا دو سال طول بکشد تا به پولش برسد ولی در مجموع حق و حقوقش را خواهد گرفت، مثل خیلی‌های دیگر که گرفتند، مثل ژوزه و بقیه!

بگوویچ در حالی این صحبتها را مطرح کرده که خود برانکو اخیرا در مصاحبه ای اعلام کرده بود در مدت زمان کوتاهی پول خود را از طریق شکایت از باشگاه پرسپولیس می گیرد.

اخبار مرتبط:

پیغام عرب برای برانکو: داد و فریاد نکن!/ او به ما ضرر مالی و روانی زد

تگ ها


بدهی برانکو برانکو ایوانکوویچ شکایت برانکو از پرسپولیس شکایت پرسپولیس از برانکو وینگو بگوویچ گل گهر سیرجان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال