شاید زودتر به میادین برگشتم/ پرسپولیس به یک بازیکن متکی نیست

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد با شرایطی که دارد احتمالا زودتر از مهلتی که پزشکان اعلام کرده‌اند به میادین بازخواهم گشت....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، وحید امیری در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در خصوص آخرین وضعیتش بعد از مصدومیتی که در بازی با پیکان برای او پیش آمد گفت: بعد از مصدومیتی که هفته گذشته برایم پیش آمد MRI گرفتم و نظر پزشکان این بود که دچار کشیدگی همسترینگ شدم. با اینکه در روزهای اول درد زیادی داشتم اما خوشبختانه بعد از چند روز استراحت الان شرایطم خیلی بهتر شده و دیگر دردی ندارم. به احتمال فراوان از فردا شروع به تقویت عضلاتم خواهم کرد تا هر چه سریع‌تر بتوانم آماده حضور در بازی‌ها شده و به تیم کمک کنم.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی آماده حضور در تمرینات و بازی‌ها خواهی شد اظهار داشت: پزشکان به من اعلام کردند که ۲ هفته زمان لازم دارم اما با توجه به وضعیتی که دارم شاید بتوانم زودتر هم خودم را آماده حضور در بازی‌ها کنم. البته زودتر برگشتن من مهم نیست بلکه مهم این است که بتوانم به تیم کمک کرده و بازیکن موثری باشم.

شماره ۱۹ پرسپولیس در خصوص مصدمیتش در بازی با پیکان اظهار داشت: باور کنید در دوران تعطیلی لیگ خیلی تمرینات خوبی داشتم به طوری که به مراتب از زمانی که تمرینات انجام می‌شد بیشتر تمرین می‌کردم. البته یک فوتبالیست یا به دلیل ناآماده بودن مصدوم می‌شود و یا به دلیل آمادگی زیاد. فکر می‌کنم من هم به دلیل آمادگی خیلی زیادی که داشتم دچار این مصدومیت شدم. اتفاقا در بازی با پیکان خیلی آماده بودم و فکر می‌کنم می‌توانستم به پرسپولیس کمک کنم اما در یک صحنه که قصد داشتم استارت بزنم دچار این مصدومیت شدم. این را هم در نظر بگیرید که زمین چمن خیلی مناسب نبود. این مصدومیت برای بازیکنان وینگر و سرعتی خیلی پیش می‌آید اما به هر حال این موارد را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم زودتر به شرایط بازی برگردم.

امیری درباره بازی امشب پرسپولیس مقابل شاهین شهرداری بوشهر و غیبت ۴،۵ بازیکن در این دیدار افزود: پرسپولیس در این سال‌ها همواره نشان داده که به یک بازیکن متکی نیست و هر بازیکنی که با لباس پرسپولیس وارد زمین شده با همه توان بازی کرده و وظیفه داشته تا پرچم پرسپولیس را بالا نگه دارد. مطمئن هستم امشب هم بازیکنان با همه توان به زمین می‌روند تا ۳ امتیاز را بگیرند. بازیکنان همه تلاش خود را خواهند کرد تا جایگاهی که به سختی به دست آمده حفظ شود. انشالله امشب یک گام دیگر به هدفی که داریم نزدیک‌تر شویم.

بیشتر بخوانید:

سیدجلال در سودای عبور از رکورد ابراهیم صادقی

درخواست عجیب سازمان لیگ از باشگاه پرسپولیس

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال سایپا تهران فوتبال ایران وحید امیری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال