شاید هیات مدیره پرسپولیس از کادر فنی فوتبال را بهتر می‌فهمد!

مربی تیم فوتبال پرسپولیس به اظهار نظر هیات مدیره این باشگاه پاسخ داد و گفت: شاید آنها فوتبال را از کادر فنی بهتر می فهمند!...

به گزارش خبرنگار مهر، حمید مطهری پس از تساوی یک به یک عصر پنجشنبه پرسپولیس برابر ذوب آهن در نشست خبری گفت: نیمه دوم در اختیار ما بود و گل هم زدیم اما در نیمه دوم ذوب آهن با جسارت بیشتری حمله کرد و فوتبال شان هم از ما بهتر بود و روی یک غافلگیری هم گل تساوی را خوردیم.

وی در واکنش به اظهار نظر هیات مدیره پرسپولیس که گفته بود بودن یا نبودن بشار رسن مشکلی برای تیم بوجود نمی‌آورد گفت: کادر فنی پرسپولیس همیشه به کار گروهی اعتقاد دارد اما اگر هیات مدیره چنین حرفی زده است شاید فوتبال را از ما بهتر می‌فهمند. حتماً نبودن بشار رسن تاثیری در فوتبال پرسپولیس ندارد.

مطهری در مورد احتمال بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس گفت: اینکه رضاییان بازیکن توانمندی است شکی در آن وجود ندارد اما مطرح شدن این موضوع در این مقطع حرفه‌ای نیست و تیم ما را به حاشیه می‌برد. الان هم زمان نقل و انتقالات نیست که بخواهیم در این مورد صحبت کنیم. رضاییان هم با تیم قطری قرارداد سنگینی دارد که بعید است بتواند بیاید.

تگ ها


حمید مطهری تیم فوتبال پرسپولیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس