شایعات در خصوص گریزمان نقش بر آب شد

کلمنت لنگله مدافع بارسلونا تایید کرد که آنتوان گریزمان پس از انتقالش از اتلتیکومادرید به بارسلونا مشکلی برای جا افتادن در تیم جدید خود نداشت....

کلمنت لنگله مدافع بارسلونا تایید کرد که آنتوان گریزمان پس از انتقالش از اتلتیکومادرید به بارسلونا مشکلی برای جا افتادن در تیم جدید خود نداشت.

به گزارش مدال، «آنتوان گریزمان» تابستان در انتقالی بزرگ اتلتیکومادرید را به مقصد بارسلونا ترک کرد ولی علیرغم زدن 3 گل در لالیگا برای بلوگرانا به نظر هنوز به ریتم بازی بلوگرانا عادت نکرده است. رسانه‌ها که به شایعات علاقه دارند خیلی زود از عدم پذیرش ستاره فرانسوی از سوی بازیکنان تیم خبر دادند و حتی مدعی شدند «لیونل مسی» با او به ندرت صحبت می‌کند.

با این وجود «کلمنت لنگله» مدافع فرانسوی آبی‌اناری‌ها در مصاحبه با «کادناکوپه» تمام شایعات علیه هموطنش در بارسا را تکذیب کرده: «ما در تمام روز با گریزمان در حال خندیدن هستیم. او عاشق لطیفه گفتن است و در بارسلونا هم دوست دارد لطیفه بگوید. آنتوان هیچ مشکلی در بارسلونا ندارد و بازیکنان تیم دوستش دارند. او استعداد و کیفیت بالایی دارد و در ترکیب تیم به مرور زمان جا خواهد افتاد. گریزمان در همین شروع کار توانسته سه گل بزند اما مطمئن هستم بهتر خواهد شد زیرا استعداد فوق‌العاده‌ای دارد.»

بیشتر بخوانید:

ادعای جنجالی رسانه فرانسوی؛جابه‌جایی نیمار و گریزمان در نقل و انتقالات

تگ ها


آنتوان گریزمان آنتوان گریزمان بارسلونا بارسلونا آبی و اناری‌ها بلوگرانا بارسا کلمنت لنگله فوتبال جهان لالیگا فوتبال