شایعه اخراج بگوویچ در سیرجان

پس از شکست سنگین گل‌گهر سیرجان برابر برق نوین در دیداری تدارکاتی، شایعاتی مبنی بر اخراج وینگو بگوویچ سرمربی این تیم به گوش می‌رسد...

پس از شکست سنگین گل‌گهر سیرجان برابر برق نوین در دیداری تدارکاتی، شایعاتی مبنی بر اخراج وینگو بگوویچ سرمربی این تیم به گوش می‌رسد

به گزارش خبرنگار مدال، وینگو بگوویچ به عنوان معدود مربیان کروات که به خوبی در فوتبال باشگاهی ایران دوام آورد و نزدیک به دو دهه مربیگری در تیم های لیگ برتری و دسته اولی را در کارنامه خود به ثبت رساند به امید رساندن تیم پرامکانات گل گهر به لیگ برتر از دو سال پیش راهی سیرجان شد و در اولین تجربه اش با این تیم در فصل گذشته فوق العاده کار کرد و تنها در گام پایانی از رسیدن به لیگ برتر بازماند.

پیرمرد کروات اما امسال نتوانست انتظارات را برآورده کند به خصوص در نیم فصل نخست که نتایج بسیار ضعیفی کسب کرد و عملا از گردونه مدعیان خارج شد. وینگو در نیم فصل چند تغییر در جمع دستیاران و شاگردانش ایجاد کرد تا همین شوک دوباره گل گهر را در مسیر موفقیت قرار دهد گرچه دیگر کار از کار گذشته بود و سیرجانی ها نتوانستند در رقابت با سایر مدعیان به هدف شان برسند.

وینگو که شایعات پیرامون ادامه همکاری اش با گل گهر در این هفته ها به اوج رسیده بود دیروز در شیراز مقابل برق نوین با تصمیمی که در بازی دادن به تیم دوم خود در این جدال تشریفاتی گرفت زمینه شکست سنگین 4-0 را فراهم کرد تا همین شکست سنگین و تلخ، پایانی باشد بر پرونده همکاری این مربی کروات با سیرجانی ها؛ البته اخراج بازیکن این تیم در دقیقه 30 بازی هم مزید برعلت شد تا سیرجانی ها مقابل میزبان شیرازی توانی برای فرار از این شکست سنگین نداشته باشند.
لازم به ذکر است که از جلالی تا فیروز کریمی و حتی در گمانه‌زنی‌های عجیب از برانکو و دایی در برخی رسانه‌های سیرجان به عنوان گزینه احتمالی یاد می‌شود. سیرجانی‌ها به مصاحبه دیروز بگوویچ که گفته شعارها روی سکوها شرم آور بود معترض هستند.

بیشتر بخوانید:

دو بازیکن نساجی قید حضور در تمرینات را زدند!

تگ ها


گل گهر سیرجان وینگو بگوویچ لیگ برتر فوتبال ایران اخراج‌ــــ‌بگوویچ فوتبال