شایعه انفجار درمحل تجمع/انفجار تکذیب شد

در حالی که پیش تر برخی منابع خبری از وقوع انفجاری در یکی از میادین اصلی شهر تورین خبر داده بودند، خبر وقوع این انفجار تکذیب شد اما آشوب ایجاد شده در میان مردم، تعداد زیادی زخمی بر جای گذاشت ......

در حالی که پیش تر برخی منابع خبری از وقوع انفجاری در یکی از میادین اصلی شهر تورین خبر داده بودند، خبر وقوع این انفجار تکذیب شد اما آشوب ایجاد شده در میان مردم، تعداد زیادی زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه اکسپرس، در حالی که طرفداران تیم فوتبال یوونتوس در یکی از میادین اصلی شهر تورین گردهم آمده بودند، شایعه ای مبنی بر وقوع یک انفجار این هواداران را به وحشت انداخت و به دنبال آن، عده زیادی از این محل پا به فرار گذاشتند. 

بر اساس گزارش ها، این رویداد پس از پایان بازی این تیم با تیم رئال مادرید در فینال بازی های لیگ قهرمانان اروپا رخ داده است.

تصاویر منتشر شده از این رویداد تعداد زیادی از هواداران یوونتوس را نشان می دهد که در حال فرار از محل هستند.

آخرین گزارش ها حاکی از آن است که وقوع هرج ومرج به دنبال طرح این شایعه حدود 1400 زخمی بر جای گذاشته است که جراحت هفت تن از آنان وخیم اعلام شده است. ظاهرا انفجار ترقه دست ساز موجی از ترس میان مردم ایجاد کرد. پلیس در حال تحقیق است.

 

تگ ها


اخبار روز یوونتوس فوتبال