شایعه باورنکردنی؛ منصوریان در آستانه اخراج

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت استقلال نتوانسته در دو هفته ای که از آغاز رقابت های لیگ هفدهم می گذرد نتایج مد نظر هوادارانش را بدست آورد ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت – استقلال نتوانسته در دو هفته ای که از آغاز رقابت های لیگ هفدهم می گذرد نتایج مد نظر هوادارانش را بدست آورد. هرچند بر اساس 2 هفته نمی شود عملکرد کادرفنی یک تیم را ارزیابی کرد و منصوریان هم نشان داده که تیم های تحت هدایتش از هفته چهارم یا پنجم شروع به نتیجه گرفتن می کنند اما 2 برد اخیر پرسپولیس و برد احتمالی این تیم مقابل نفت تهران در هفته سوم لیگ برتر باعث شده تا برخی از اعضای هیئت مدیره و به خصوص رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال از این نتایج به شدت نگران و ناراضی باشند.

در همین راستا شنیده ها حاکی از آن است که محمد حسین قریب، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال که رابطه چندان خوبی هم با علیرضا منصوریان ندارد قصد دارد در صورتی که استقلال در هفته سوم لیگ برتر مقابل تراکتورسازی نخستین برد خود در این فصل را بدست نیاورد، تغییر سرمربی تیم را در دستور کار خود قرار دهد.

نکته جالب اینکه شنیده می شود رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال رابطه چندان خوبی با برخی از اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال ندارد و به همین دلیل در 2 جلسه ای که هیئت مدیره جدید باشگاه تشکیل داده که جلسه اخیر آن ساعت 19 روز چهارشنبه بوده شرکت نکرده است. هرچند که قریب به برخی از اعضای هیئت مدیره دلیل این دوجلسه غیبت را مشغله کاری عنوان کرده است. با این شرایط باید دید که نتیجه این اختلافات چه خواهد شد و آیا بازی با تراکتورسازی آخرین دیداری است که منصوریان روی نیمکت آبی پوشان می نشیند.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال