شایعه بزرگ؛ توافق شخصی گریزمان با بارسلونا

ظاهراً ستاره فرانسوی با بارسا به توافق رسیده است...

ظاهراً ستاره فرانسوی با بارسا به توافق رسیده است

به نظر می رسد حذف اتلتیکومادرید از لیگ قهرمانان اروپا، این تیم را با بحران مهمی مواجه کند. آنتوان گریزمان می خواهد مادرید را ترک کند.

به گزارش مدال، در حالی که سرزو می گوید آنتوان گریزمان در اتلتیکو مادرید می ماند، ستاره فرانسوی این تیم قصد دارد پایتخت اسپانیا را ترک کند. اتلتیکومادرید که با حفظ ستاره های خود و خرید چند ستاره در تابستان گذشته امید زیادی داشت فینال لیگ قهرمانان اروپای امسال را در ورزشگاه خود برگزار کند، حالا با حذف برابر یوونتوس با بحران مهمی روبرو شده است.

بخشی از بازیکنان اتلتیکومادرید از همین حالا به دنبال تیم جدید هستند. در حالی که انتظار می رود دیگو گودین در پایان فصل راهی اینتر شود، از اسپانیا خبر می رسد که آنتوان گریزمان هم قصد دارد دوران جدیدی را شروع کند. بارسلونا دوباره برای متقاعد کردن ستاره فرانسوی وارد عمل شود و حالا El Chiringuito گزارش می دهد که آنتوان گریزمان با بارسلونا به توافق شخصی رسیده است. نماینده گریزمان امروز این خبر را به سران اتلتیکومادرید اعلام کرده است و حالا همه چیز بین مدیران دو تیم خواهد بود تا مسئله حل شود.

در حالی که گریزمان با امضای قرارداد جدید بند جدایی خود را به ۲۰۰ میلیون یورو رساند، موندو دپورتیوو گزارش داده که با پایان فصل این بند می تواند دوباره به ۱۲۰ میلیون یورو برسد. بارسلونا امیدوار است در تابستان، آنتوان گریزمان را به نیوکمپ بیاورد.