شایعه بزرگ؛ کلوپ در تیم ملی آلمان، جرارد در آنفیلد

پس از فصلی ناامیدکننده باری قرمزها، حالا در آنفیلد شایعه ای در حال اوج گرفتن است که طبق آن یورگن کلوپ پیشنهاد سرمربیگری در تیم ملی آلمان و جانشینی یوآخیم لوو را خواهد پذیرفت و سکان هدایت لیورپول را به استیون جرارد خواهد سپرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از نتایج ضعیف این فصل و با به خطر افتادن حضور طولانی مدت سرمربی آلمانی قرمزها در آنفیلد، استیون جرارد در صف جانشینی یورگن کلوپ قرار گرفت.

ساندی میرر ادعا کرد که یورگن کلوپ، که فصل گذشته توانست به انتظار ۳۰ ساله لیورپول برای قهرمانی در لیگ برتر پایان دهد، به پیشنهاد سرمربیگری در تیم ملی آلمان پاسخ مثبت خواهد داد و به زودی جانشین یوآخیم لوو در مانشافت خواهد شد.

کلوپ از نظر فدراسیون فوتبال آلمان بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی این کشور است و به محض اینکه تکلیف آینده یوآخیم لوو مشخص شود، مقامات فوتبال آلمان پیشنهاد خود را به سرمربی لیورپول ارائه خواهند داد.

لوو از سال ۲۰۰۶ هدایت تیم ملی آلمان را برعهده دارد و در جام جهانی سال ۲۰۱۴ این تیم را به قهرمانی جهان رساند. اما جام جهانی سال ۲۰۱۸ و لیگ ملت های اروپا دست کمی از کابوس برای لوو و تیمش نداشت.

با وجود درخواست ها برای اخراج لوو، سرمربی آلمان همچنان بر مسند خود باقی است و طبق قراردادی که دارد در رقابت های یورو در تابستان آینده و همچنین جام جهانی قطر در سال ۲۰۲۲، هدایت تیم ملی آلمان را بر عهده خواهد داشت.

انتظار می رود که لوو نتواند از نتایج ضعیف در مسابقات یورو جان به در ببرد و خیلی زود هدایت تیم ملی فوتبال آلمان به کلوپ پیشنهاد شود.

یک منبع آگاه در باشگاه لیورپول گفته است که یورگن کلوپ با وجود اینکه از زندگی در لیورپول لذت می برد، اما نمی تواند در برابر وسوسه سرمربیگری در تیم ملی آلمان مقاومت کند.

به همین دلیل است که مدیران لیورپول از نزدیک فعالیت استیون جرارد در تیم رنجرز را زیر نظر دارند.

موفقیت اسطوره قرمزها در گلاسکو موجب شده است تا او مهمترین گزینه مدیران لیورپول برای جانشینی کلوپ در آینده نزدیک باشد.

بردن جرارد به آنفیلد همچنین از پشتیبانی بزرگترین اسطوره های لیورپول از جمله سر کنی داگلیش، که تحت تاثیر موفقیت او در تیم رنجرز قرار گرفته بود، نیز برخوردار خواهد شد. جرارد همچنین پس از بازنشستگی از فوتبالف سابقه مربیگری در آکادمی لیورپول را نیز داشت.

مدیران لیورپول همچنین اطمینان دارند که جرارد ۴۰ ساله، پیشنهاد سرمربیگری در هیچ یک از دیگر باشگاه های لیگ برتری را نخواهد پذیرفت.

مسیر حرفه استیون جرارد نشان داده که مقصد محبوب او آنفیلد است و اکنون احتمال رسیدن دوباره قرمزها و جرارد به یکدیگر، واقعی تر از همیشه به نظر می رسد.

بیشتر بخوانید:

هیچ تیمی نمی‌توانست با تعداد مصدومان لیورپول کنار بیاید

تبلیغ اسنیکرز با حضور کلوپ؛ نمک بر زخم لیورپولی‌ها

 

 

تگ ها


استیون جرارد گلاسکو رنجرز فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال