شایعه حضور امبابه در رئال

استعداد جدید فوتبال فرانسه به خبر جدایی اش از موناکو واکنش نشان داد و از هدف بزرگ خود و هم تیمی هایش در فصل جاری سخن به میان آورد ......

استعداد جدید فوتبال فرانسه به خبر جدایی اش از موناکو واکنش نشان داد و از هدف بزرگ خود و هم تیمی هایش در فصل جاری سخن به میان آورد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از مونته کارلو، کیلیان ام باپه استعداد جدید فوتبال فرانسه است که در فصل جاری عملکردی درخشان در موناکو داشت و توجه تیم های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده است.

رئال مادرید جدی ترین مشتری این مهاجم ۱۸ ساله است. او در واکنش به جدایی از موناکو گفت: به شایعات توجهی نمی کنم. تمام تمرکزم روی موناکو است و نهایت تلاش خود را به کار می گیریم تا با باشگاهی که در آن رشد کردم جام به دست آورم.هیچ چیزی باعث نمی شود تا من از این هدف خود دست کشم. هنوز فصل به پایان نرسیده است و دلیلی ندارد که من به شایعات توجه کنم. بعد از پایان فصل دو ماه و نیم فرصت دارم تا درباره آینده ام فکر کنم.

ام باپه درباره دیدار برگشت برابر یوونتوس گفت: بدون شک کار بسیار سختی پیش رو داریم چرا که باید برابر تیمی بزرگ آن هم در ایتالیا به میدان برویم اما همچنان که گفتم، در فوتبال غیر ممکن وجود ندارد. پشت سر گذاشتن یوونتوس دستاورد بسیار بزرگی برای ما خواهد بود اما اگر ناموفق هم شویم مشکلی پیش نخواهد آمد و چیزی از ارزش های موناکو کم نمی شود. هدف نخست ما در فصل جاری قهرمانی در لیگ فرانسه است که فاصله زیادی به آن نداریم.

موناکو اگر بتواند در سه بازی آینده خود یک پیروزی به دست آورد جام قهرمانی را در لیگ فرانسه بالای سر می برد اما در لیگ قهرمانان اروپا کار سختی برای صعود به فینال دارد و باید بتواند شکست دو بر صفر برابر یوونتوس در دیدار رفت را جبران کند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال