شایعه حیرت‌آور در لیگ یک

به گزارش مدال به نقل از مشرق،چند روزی است بحث فساد مالی در فوتبال دوباره اوج گرفته و اخبار زیادی در خصوص اتفاقات عجیب پیرامون این موضوع می شنویم ......

به گزارش مدال به نقل از مشرق، چند روزی است بحث فساد مالی در فوتبال دوباره اوج گرفته و اخبار زیادی در خصوص اتفاقات عجیب پیرامون این موضوع می شنویم.
یکی از عجیب ترین اخبار ممکن در خصوص فساد مالی که داخل فوتبال ایران رخنه کرده از شهری فوتبال خیز به دست مان رسید. گویا در این شهر اتفاقی رخ داده که بازیکنان پولدار بتوانند به جای بازیکنان مستعد وارد لیست یک باشگاه لیگ یکی شوند. 
البته امیدواریم این موضوع در حد شایعه بوده و حقیقت نداشته باشد اما شنیدیم کادر مدیریتی یکی از باشگاه های دسته اول فوتبال کشورمان برای انتخاب بازیکنان و با هماهنگی کادرفنی، تنها دست به انتخاب فوتبالیست هایی زده اند که برای حضور در این تیم دست به جیب شده و پول خرج کنند. گویا رقم ها در حد 50 تا 200 میلیون بوده و برخی بازیکنان به صورت اقساطی، به باشگاه پول می دهند تا در فصل آتی فوتبالیست شوند! 
عجیب تر اینکه هیچ بازیکنی در این باشگاه اعتراض نمی کند و همه با دل و جان اقدام به پرداخت پول به حساب باشگاه می کنند. این اخبار و شایعات می طلبد که فدراسیون فوتبال، سخت گیری بیشتری نسبت به گذشته از خود در مقابل چنین فسادهای مالی نشان بدهد تا شاید با این کار، فوتبالیست های مستعد بتوانند آینده سازان لیگ باشند نه صرفا فوتبالیست های پولدار.

تگ ها


اخبار روز فوتبال