شایعه داغ نقل و انتقالاتی؛ بازگشت پاتوسی به استقلال؟

با رسیدن به نیم فصل لیگ برتر، بازار شایعات نقل و انتقالاتی هم داغ شده است...

به گزارش مدال، آیاندا پاتوسی یکی از بازیکنانی بود که در مدت حضورش در استقلال توانست جزو بازیکنان تاثیرگذار این تیم باشد و درست به همین دلیل جایش را در قلب استقلالی ها باز کرد. مسئله جدایی پاتوسی یکی از چندین و چند مشکلاتی بود که هواداران استقلال را عصبانی کرد چرا که مدیران این باشگاه تا آخرین لحظات، رو در رو به هواداران این تیم می گفتند که پاتوسی با استقلال قرارداد دارد و در این تیم خواهد ماند.
حالا با رسیدن فصل نقل و انتقالات زمستانی، بحث بازگشت پاتوسی به فوتبال ایران دوباره داغ شده است.
چندی پیش برخی از مذاکرات باشگاه گل گهر با این بازیکن گفتند. خبری که نام پاتوسی را دوباره به تیتر اخبار فوتبال ایران بازگرداند، اما پس از انتشار این خبر، آیانداپاتوسی در استوری اینستاگرامش این موضوع را تکذیب و اعلام کرد که خبر ساختگی است و قرار نیست به تیم گل گهر برود.
امروز اما برخی منابع از احتمال بازگشت پاتوسی به استقلال خبر داده و اعلام کرده اند که این بازیکن در سبد خرید استقلالی ها در نقل و انتقالات زمستانی قرار دارد. این موضوع فعلا در حد شایعه است اما در اینستاگرام پاتوسی هنوز خبری از تکذیب این شایعه وجود ندارد!

بیشتر بخوانید:

پادوانی: استقلالی‌ها بعد از رسیدن شکایت، حتما با من تماس می‌گیرند!

دلیل لغو بازی استقلال - سپاهان مشخص شد

بعد از استراماچونی، نوبت به بازیکنان استقلال رسید!

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال بازگشت پاتوسی به استقلال اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال