شایعه در شهر/مهاجم پرسپولیس مصدوم نیست!

به نظر می رسد مهاجم کروات تیم پرسپولیس مشکل مصدومیت ندارد....

به نظر می رسد مهاجم کروات تیم پرسپولیس مشکل مصدومیت ندارد.

به گزارش خبرنگار مدال،ماریو بودیمیر مهاجم کروات تیم فوتبال پرسپولیس دیروز به بهانه زانو درد همراه با پرسپولیسی ها تمرین نکرد و راهی شهر رشت نشد تا نامش برای بازی مقابل سپیدرود رشت از لیست سرخ ها خط بخورد.

بودیمیر اما دیروز در حالی راهی کلینیک پزشکی شد تا از زانویش MRI بگیرد که برخی مدعی شده اند او مشکل خاصی ندارد و مصدومیت او چندان جدی نیست.این گروه که البته جزو منتقدان جدی بودیمیر محسوب می شوند مدعی شده اند که این بازیکن راضی به بازی کردن در چمن مصنوعی نیست.چرا که در بازی با نساجی قائمشهر نیز به خاطر بازی روی چمن مصنوعی این شهر دچار کمر درد اشدیدی شد و به همین دلیل چون تمایل نداشت روی چنین زمینی به میدان برود،به نوعی بع بهانه مصدومیت قید بازی حساس امروز مقابل سپیدرود را زد.

به هر روی بسیار بعید است بازیکن حرفه ای چون بودیمیر به این راحتی قید حضور در میادین را زده و مصدومیت را بهانه کند.به تمام این ها اضافه کنید که گروهی به شدت از عملکرد این بازیکن بلندقامت ناراضی بوده و هر بازی با نقدهای خود او را مورد هدف قرار داده اند.

گفتنی است ودیمیر از فردا مجددا تمرینات خود را با پرسپولیس آغاز کند و مشکلی برای همراهی تیمش در دربی ۸۹ که ۱۰ فروردین سال ۹۸ برگزار خواهد شد ندارد.