شایعه در شهر؛کالدرون بشار را نمی خواهد!

طی دو روز اخیر شایعه عدم تمایل کالدرون به ادامه همکاری با بشار رسن به گوش می رسد....

به گزارش مدال،گویا ضرب المثل "از دل برود هر انکه از دیده برفت" در مورد کالدرون و بازیکن عراقی تیمش مصداق پیدا کرده و رفته رفته غیبت های پرتعداد بشار رسن در تمرین و مسابقات پرسپولیس، کالدرون را به چینش ترکیب بدون بشار ترغیب کرده است.موضوعی که باعث شد تا سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در مصاحبه های اخیرش نیز به صورت غیر مستقیم به این موضوع اشاره کند.

مرور مصاحبه های اخیر کالدرون نشان می دهد که او پرسپولیس را تنها تیم مدعی لیگ معرفی کرده که بدون استفاده از بازیکن خارجی در بین تیم های بالانشین قرار دارد.کالدرون در آخرین صحبت‌های خود ضمن اشاره به عملکرد مناسب شاگردانش بدون حضور و نیاز به خارجی‌ها، در نقل و انتقالات زمستانی از باشگاه خواستار جذب یک هافبک بازیساز شده است.

دو اظهارنظر از سوی کالدرون در کنار اقدامی که او در ابتدای فصل برای کنار گذاشتن سروش رفیعی داشت باعث شد تا اکنون زمزمه‌هایی مبنی بر پایان همکاری با بشار رسن شکل بگیرد.
این در حالی است که باشگاه پرسپولیس به هیچ وجه نمی‌خواهد این هافبک تکنیکی و جوان را به این راحتی از دست بدهد و در گفتگویی که با این بازیکن داشته به او وعده داده که پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان بخشی از مطالبات ارزی او پرداخت خواهد شد.

در این بین شایعاتی درباره درخواست باشگاه نیروی هوایی عراق برای جذب بشار نیز شکل گرفته است که البته مورد توجه بشار نیست. بشار که در تعطیلات لیگ برتر ایران و حضور در عراق معمولا برای حفظ آمادگی در تمرینات نیروی هوایی شرکت می‌کند، به هیچ وجه خواهان همکاری با این باشگاه نیست و رویای او از همان ابتدا حضور در تیمی مطرح‌تر و حتی لژیونر شدن در فوتبال اروپاست.
در شرایطی کنونی نداشتن گزینه مناسب برای ادامه فعالیت برای بشار رسن در کنار مشکلات مالی پرسپولیس و اظهارنظر کالدرون، حضور بشار رسن در پرسپولیس را به معمای بزرگی تبدیل کرده است و البته همانطور که گفته شد نه این هافبک عراقی و نه مدیران باشگاه در شرایط کنونی به قطع همکاری فکر نمی‌کنند.حال باید منتظر بود و دید شرایط در آینده به چه شکل پیش خواهد رفت و آیا بالاخره بشار رسن همان راهی را در پیش می گیرد که هم وطن اش طارق همام در استقلال رفت و او نیز از پرسپولیس جدا خواهد شد یا همچنان به فعالیت خود در فوتبال ایران ادامه خواهد داد.

گفتنی است که غیبت بشار در ترکیب پرسپولیس هم چنان ادامه دارد و او در بازی بعدی تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان نیز نمی تواند کالدرون را همراهی کند.

 

بیشتربخوانید:

رسن بازی با نفت مسجدسلیمان را از دست داد

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران کالدرون بشار را نمیخواهد؟ بشار رسن پرسپولیس فوتبال