شایعه در پرتغال؛ تمدید قرارداد رونالدو با یووه

شایعات پیرامون آینده کریستیانو رونالدو در یوونتوس روز به روز بیشتر می شود....

به گزارش "ورزش سه"، آینده کریستیانو رونالدو فوق ستاره ۳۶ ساله پرتغالی یوونتوس در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به نظر می رسد خود رونالدو پس از یک فصل سخت به دنبال جدایی از یوونتوس است. قرارداد او با این باشگاه یک سال دیگر تمام می شود و خودش نیز قبل از شروع یورو ۲۰۲۰ اعلام کرد امکان رخ دادن هر اتفاقی برای فصل بعد وجود دارد. البته او تاکید داشت که تمام تمرکز خود را معطوف به بازی های تیم ملی پرتغال در یورو ۲۰۲۰ کرده و فعلا به مسائل دیگر فکر نمی کند.

دو ماه پیش گفته می شد او به اسپورتینگ لیسبون باز خواهد گشت اما این شایعه خیلی زود تکذیب شد. پس از برکناری آندره آ پیرلو و بازگشت مکس آلگری به یوونتوس، گمانه زنی ها در مورد جدایی رونالدو از یووه بیشتر هم شد.

شبکه تی وی آی پرتغال شب گذشته ادعایی جدید در مورد رونادو را مطرح کرد؛ اینکه ژرژ مندس ایجنت او در یکی دو روز اخیر با سران یوونتوس برای تمدید قرارداد وارد مذاکره شده و او تا ۲۰۲۳ قصد دارد در این باشگاه ماندنی شود.

طبق این گزارش، یوونتوس قصد دارد دستمزد رونالدو را نصف کرده و در دو سال پرداخت کند تا توزان مالی خود را حفظ کند.

در پی انتشار این گزارش، فابریتزیو رومانو خبرنگار ایتالیایی مشهور اسکای اسپورتس آن را تکذیب کرد و گفت که هیچ مذاکره ای بین رونالدو و یووهتوس در جریان نیست و باشگاه تورینی فعلا منتظر پایان تعطیلات رونالدو است. سسس نظر بازیکن را در مورد جدایی یا ماندن جویا خواهد شد. رونالدو سالی ۳۱ میلیون یورو خالص از یووه دستمزد می گیرد.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال