شایعه عجیب در اردوی توپچی‌های لندن؛ اوزیل از آرسنال جدا می‌شود؟

بعد از عملکرد نه چندان درخشان آرسنال در فصل جدید لیگ برتر انگلیس، حالا شایعات عجیبی در اردوی توپچی‌های لندن از جمله جدایی مسوت اوزیل به گوش می‌رسد....

بعد از عملکرد نه چندان درخشان آرسنال در فصل جدید لیگ برتر انگلیس، حالا شایعات عجیبی در اردوی توپچی‌های لندن از جمله جدایی مسوت اوزیل به گوش می‌رسد.

به گزارش مدال، «اونای امری» سرمربی اسپانیایی آرسنال در لندن نتوانسته به بهترین نحو از «مسوت اوزیل» بازی بگیرد و در سیستم فعلی توپچی‌های لندن، ستاره آلمانی توانایی درخشش ندارد. در همین راستا اکنون «میرر» مدعی شده که مسئولان سرخ‌های لندن در زمستان قصد انتقال قرضی اوزیل را در سر دارند و حاضر هستند مبلغی از دستمزدش را هم بپردازند تا مشتریان اوزیل را به جذب هافبک آلمانی ترغیب کنند.

اوزیل در اوایل فصل با مشکلات شخصی خاصی نیز دست به گریبان بود و حتی دو هفته پیش از لیست آرسنال برای دیدار برابر فرانکفورت خط خورد. با این حال ستاره آلمانی تمایل دارد در لندن بماند و برای رسیدن به ترکیب اصلی بجنگد ولی مشکل اینجاست که توپچی‌ها در حال حاضر جدایی او را بهترین گزینه می‌دانند.

بیشتر بخوانید:

پاسخ طعنه‌آمیز مصطافی به هوادار آرسنال+ عکس

تگ ها


مسوت اوزیل جدایی مسوت اوزیل آرسنال توپچی‌های لندن توپچی‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات نقل انتقالات آرسنال نقل انتقالات زمستانی فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس فوتبال