شایعه عجیب در لندن: مورینیو جانشین پوچتینو می‌شود!

با توجه به شکست سنگین شب گذشته تاتنهام مقابل بایرن مونیخ، شایعات زیادی در لندن شکل گرفته و بر اساس آنها ژوزه مورینیو به گزینه محبوب سران اسپرز برای جانشینی پوچ تبدیل شده است....

با توجه به شکست سنگین شب گذشته تاتنهام مقابل بایرن مونیخ، شایعات زیادی در لندن شکل گرفته و بر اساس آنها ژوزه مورینیو به گزینه محبوب سران اسپرز برای جانشینی پوچ تبدیل شده است.

به گزارش مدال، «مائوریسیو پوچتینو» پس از شکست سنگین و فاجعه‌بار 7 بر 2 خانگی تاتنهام برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا، شرایط بسیار بدی را سپری می‌کند و طبق حالا بر اساس پیشبنی و البته شایعه سایت «SportNation.bet»، «ژوزه مورینیو» گزینه محتمل جانشینی او است.

این شکست تحقیرآمیز و پیش از آن حذف از جام اتحادیه انگلیس در کنار نتایج ضعیف در لیگ برتر انگلیس ادامه کار را برای پوچتینو سخت کرده است. نکته عجیب اینجاست که در سایت‌های شرطبندی احتمال اخراج پوچتینو بسیار بالا رفته است، در حالی که تا چند ماه پیش چنین تصمیمی بسیار غیرممکن بود.
از طرفی در این سایت‌ها شانس مورینیو از «ماسیمیلیانو آلگری» و «ادی هو» برای جانشینی پوچتینو بالاتر رفته و حالا رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند که آقای خاص حتی به گزینه محبوب سران اسپرز نیز تبدیل شده است.

بیشتر بخوانید:

پوچتینو پس از شکست ۷ گله: باید کنار هم باشیم

تگ ها


ژوزه مورینیو آقای خاص تاتنهام اسپرز مورینیو تاتنهام مائوریسیو پوچتینو لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان لیگ_قهرمانان_۲۰ ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان ۲۰۱۹/۲۰ فوتبال