شبنم علیخانی : مطمئنم چین تایپه را می‌بریم

تیم ملی والیبال بانوان در گروه چهار رقابت های قهرمانی آسیا با تیم های مالدیو، چین تایپه و تایلند همگروه است که شبنم علیخانی بسیار مطمئن است تیم ایران توانایی شکست چین تایپه را دارد ......

تیم ملی والیبال بانوان در گروه چهار رقابت های قهرمانی آسیا با تیم های مالدیو، چین تایپه و تایلند همگروه است که شبنم علیخانی بسیار مطمئن است تیم ایران توانایی شکست چین تایپه را دارد.

به گزارش مدال به نقل از شنبم علیخانی در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت آمادگی تیم ملی، پیش از حضور در رقابت های قهرمانی آسیا، بیان کرد: با توجه به اینکه کادر فنی تغییر کرده است و بازیکنان جدید به تیم ملی اضافه شده اند اما هماهنگی های لازم بین بازیکنان برقرار است و تمرینات نظم خوبی دارد که صبح و بعد از ظهر سه ساعت تمرین را در برنامه داریم.

او در ادامه با اشاره به اردوی مشترک با تیم ویتنام، خاطر نشان کرد: آماده سفر تدارکاتی به ویتنام هستیم. ان شاء الله اردویی خوب باشد و بتوانیم بر روی تمرینات گروهی و تیمی تمرکز بیشتری داشته و بازی های خوبی انجام دهیم تا با آمادگی کامل عازم رقابت های قهرمانی آسیا شویم.

علیخانی درباره همگروهی ایران با تیم های چین تایپه، مالدیو و تایلند، اظهار کرد: ان شاء الله چین تایپه را شکست داده و کار آسانی نیز مقابل مالدیو خواهیم داشت و به جمع هشت تیم  برتر ملحق خواهیم شد. ما باید حداقل به رسیدن به جمع چهار تیم فکر کنیم و اگر نشد مقام پنجمی و ششمی، نه این که بخواهیم به چین تایپه نتیجه را واگذار کنیم و به جمع هشت تیم صعود نکنیم. این برای ما بسیار بد است و مطمئن هستم از پس آن بر خواهیم آمد.

او در پاسخ به این سوال که بسیار مطمئن و قاطع درباره پیروزی مقابل چین تایپه سخن می گوید؟ گفت : من همیشه مطمئن بوده ام مقابل چین تایپه پیروز خواهیم شد، اما والیبال یک ورزش گروهی است و همه بازیکنان باید هم فکر باشند، اکثر بازیکنان نیز همین گونه هستند، اما بالاخره شرایط بازی مسائلی را ایجاد می کند. به دلیل آسیبی که داشتم قصد داشتم در اردو نباشم و می خواستم برای تورنمنت بعدی استراحت کنم،  ولی چین تایپه به قدری برای من انگیزه شد که برای حضور در اردوی ملی اعلام آمادگی کردم، تنها هدف من نیز پیروزی مقابل چین تایپه است.

شبنم علیخانی در پایان افزود: امیدوار هستم در کنار کادر  و بازیکنان جدید یک افتخار بزرگ کسب کنیم

 

تگ ها


اخبار روز والیبال