شبیه سازی نساجی توسط گل‌گهر در کمپ تیم ملی (عکس)

تیم فوتبال گل گهر تمرینات خود را برای دیدار با نساجی برگزار می کند تا پس از آن مهیای یک دیدار حساس شود....

به گزارش "ورزش سه"، گل گهر در ابتدای لیگ، یکی از تیم های مدعی محسوب می شود ولی رفته رفته نتایج سینوسی این تیم باعث شد آنها کمی از صدر جدول فاصله بگیرند ولی هنوز شاگردان قلعه نویی یک تیم خطرناک و زهردار محسوب شده که می توانند طی هفته های آتی، خود را بیش از قبل به صدر نزدیک کنند.


شاگردان قلعه نویی امروز برخلاف همیشه که در کمپ الیاف تمرین می کنند، جلسه تمرینی خودشان را در کمپ‌ تیم های ملی پشت سر گذاشتند تا خود را برای یک دیدار مهم آماده کنند که سه امتیاز آن تأثیر بسزایی در جدول رده بندی لیگ دارد.


گل گهر باید روز شنبه در قائمشهر به مصاف نساجی برود. جدال بین امیر قلعه نویی و مجید جلالی همواره جذابیت های خاص خودش را داشته و اکنون با توجه به جایگاه دو تیم در جدول، کسب این سه امتیاز از اهمیت بالایی برخوردار است.


گل گهر پس از مصاف با نساجی که در رتبه های پایین جدول قرار دارد، باید به مصاف پرسپولیس برود. سرخپوشان تهرانی با پیروزی امروز مقابل مس رفسنجان به رتبه سوم رسیدند و قبل از مصاف با گل گهر، به مصاف پیکان خواهند رفت. در صورت پیروزی شاگردان گل محمدی در آن بازی، دیدار گل گهر و پرسپولیس از اهمیت فوق العاده ای برخوردار خواهد بود و برنده این دیدار حساس می تواند به صورت جدی خود را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کند.


بدین ترتیب گل گهر خود را برای دو جدال مهم بین تیم های قعرنشین و صدرنشین لیگ آماده می کند که در یک هفته، شاگردان قلعه نویی باید این دو بازی را برگزار کنند.

تگ ها


گل گهرسیرجان