شبی که همه مهاجمان گل‌گهر به صف شدند

امیرقلعه نویی در مصاف با پرسپولیس از چهار بازیکن تهاجمی خود استفاده کرد ولی باز هم به هدفی که می خواست نرسید....

به گزارش "ورزش سه"، در گل گهر امیرقلعه نویی برخلاف دو فصل گذشته که بیشتر با سیستم ۳-۳-۴ به مصاف رقبا می رفت، با آرایش ۲-۴-۴ بازی می کند و در مقابل پرسپولیس هم همین آرایش برای غلبه بر این تیم در نظر گرفته شده بود.


یونس شکاری که این روزها فرم بسیار خوبی دارد، در کنار رضا شکاری که در بازی های تدارکاتی خوب بوده ولی هنوز نتوانسته در بازی های رسمی به کار آبی پوشان سیرجانی بیاید، دو مهاجمی بودند که بازی را در ورزشگاه آزادی آغاز کردند. در ادامه و در شرایطی که علی دشتی به دلیل مصدومیت از دسترس کادر فنی گل گهر خارج بود، گادوین منشا خیلی زود در دقیقه ۵۲ جای مهاجم جوان گل گهر یعنی رضا شکاری که یک بازی ناموفق دیگر را تجربه کرد، گرفت؛ تغییری که البته خیلی به کار نیامد و منشا بار دیگر نشان داد که از روزهای اوج فاصله دارد.


آخرین تغییر امیرقلعه نویی برای تغییر نتیجه ورود مرتضی تبریزی به جای سعید صادقی در دقیقه ۷۸ بود تا به نوعی سرمربی گل گهر از تمام نیروهای تهاجمی خود استفاده کرده باشد؛ با این حال در دیداری که سوت های داوری هم به سود تیمِ میهمان نبود، نتیجه ۳ بر ۱ در پایان بازی رقم خورد تا سرمربی گل گهر که تیمش در مجموع نمایش خوبی ارائه کرد و گاهی تیم برتر میدان بود، با شکست زمین مسابقه را ترک کند.


می توان گفت همچنان یونس شاکری موثرترین مهره هجومی گل گهر به شمار می رود که تک گل تیمش را ثبت کرد و یکی دو بار هم تا آستانه ثبت گل های دیگری پیش رفت.

تگ ها


گل گهرسیرجان پرسپولیس تهران