شب باورنکردنی رونالدو در کاردیف

به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، رئال مادرید امشب در کاردیف موفق شد با شکست 4-1 یوونتوس برای دوازدهمین بار قهرمان اروپا شود و نقش رونالدو در این قهرمانی انکارنشدنی است ......

به گزارش  مدال به نقل از"ورزش سه"، رئال مادرید امشب در کاردیف موفق شد با شکست 4-1 یوونتوس برای دوازدهمین بار قهرمان اروپا شود و نقش رونالدو در این قهرمانی انکارنشدنی است.

او که تا پیش از مرحله یک چهارم نهایی تنها 2 گل به ثمر رسانده بود و با لیونل مسی 9 گل فاصله داشت، توانست با زدن 8 گل به بایرن و اتلتیکو خود را به یکقدمی فوق ستاره بارسا برساند و امشب در فینال با دو گلی که به ثمر رساند، توانست به تنهایی آقای گلی لیگ قهرمانان را به دست بیاورد.یک آقای گلی باورنکردنی و غیر قابل تصور تا همین دو ماه پیش.

رونالدو حالا با دو عنوان قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان و کسب آقای گلی با زدن 12 گل، شانس اول و بدیهی توپ طلای 2017 خواهد بود و می توان از حالا او را مرد سال فوتبال دنیا دانست. به این ترتیب او با 5 توپ طلای مسی نیز برابری خواهد کرد.

از دیگر رکوردهای امشب رونالدو می توان به گلزنی اش در سه فینال لیگ قهرمانان اشاره کرد که هیچ بازیکنی به آن دست پیدا نکرده است.

 

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید فوتبال