شب تاریخی رونالدو برابر یک شکار مورد علاقه

کریستیانو رونالدو برابر ویارئال که عادت به گلزنی برابرش دارد، شبی تاریخی را پشت سر خواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، منچستریونایتد که در هفته نخست دور گروهی لیگ قهرمانان در زمین یانگ بویز سوئیس بازی را ۲-۱ باخته بود، امشب در اولدترافورد میزبان ویارئال است. تک گل رونالدو در بازی قبلی را رونالدو زده بود و فوق ستاره پرتغالی امشب اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، از ابتدا در میدان حاضر خواهد بود. رونالدو در ۳۶ سالگی می تواند بازی شماره ۱۷۸ خود در لیگ قهرمانان را به ثبت برساند و از این حیث صاحب رکوردی جدید شود. 

او فعلا با ۱۷۷ بازی و مشترک با ایکر کاسیاس، بیشترین تعداد بازی را در لریگ قهرمانان انجام داده ولی امشب از کاسیاس پیشی خواهد گرفت. پس از رونالدو و کاسیاس، ژاوی با ۱۵۷، لیونل مسی با ۱۴۹ و رائول گونزالس با ۱۴۲ بازی قرار دارند.

رونالدو با ۱۳۵ گل از نظر تعداد گل نیز رکورددار لیگ قهرمانان است. او با پیراهن منچستر یونایتد ۴ بار بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ برابر ویارئال به میدان رفته و هرگز گلزنی نکرده ولی با پیراهن رئال، کابوسی برای زیردریایی های زرد بود و توانست ۱۳ بار دروازه این تیم را باز کند. خرونیمو رویی گلر امشب ویارئال، زمانی که برای سوسیداد بازی می کرد، سه بار برابر رونالدو قرار گرفت و شش بار دروازه اش را باز شده دید. باید دید او امشب موفق به کلین شیت برابر رونالدو می شود یا خیر.

تگ ها


کریستیانو رونالدو ایکر کاسیاس تیم ملی اسپانیا فوتبال جهان منچستر یونایتد UEFA Champions League فوتبال