شب درخشان انصاری‌فرد با 2 گل در لیگ اروپا

کریم انصاری فرد در نخستین حضور ثابت خود برای المپیاکوس در لیگ اروپا موفق شد دو گل بزند و موجب صعود این تیم به جمع 16 تیم نهایی شود ......

کریم انصاری فرد در نخستین حضور ثابت خود برای المپیاکوس در لیگ اروپا موفق شد دو گل بزند و موجب صعود این تیم به جمع 16 تیم نهایی شود.
 
به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، در دومین شب بازی های دور برگشت مرحله یک شانزدهم پایانی لیگ اروپا عثمانلی اسپور ترکیه از ساعت 19:30 در ورزشگاه خانگی خود میزبان المپیاکوس یونان بود.
کریم انصاری فرد که پس از پیوستن به المپیاکوس در نقل و انتقالات زمستانی، تنها در سه بازی جام حذفی یونان در ترکیب اصلی حضور داشت و یک بار در سوپر لیگ این کشور به عنوان تعویضی به میدان رفته بود، برخلاف دیدار هفته گذشته مقابل عثمانلی اسپور ترکیه که کمتر از 10 دقیقه فرصت خودنمایی داشت، امشب از ابتدا در ترکیب قرار گرفته بود.
نیمه اول این مسابقه بدون گل به اتمام رسید اما دو دقیقه از نیمه دوم نگذشته بود که ارسال پای چپ سبا از روی کرنر را آلبرتو بوتیا با دخالت به موقع به تیرک دوم فرستاد تا انصاری فرد با ضربه بغل پا دروازه عثمانلی اسپور را باز کند و نخستین گل اروپایی خود را به ثمر رساند.
تاریک الیونسی دومین گل المپیاکوس را در دقیقه 70 زد اما شب درخشان تیم یونانی و انصاری فرد باز هم ادامه داشت و مهاجم ملی پوش ایرانی المپیا در دقیقه 86 و پس از ضد حمله ای که خود در آن تاثیر داشت، ریباند شوت سبا را با ضربه سر از بالای دستان دروازه بان عثمانلی عبور داد تا با دبل خود نتیجه را 3 بر صفر کند و تیم اش با پیروزی قاطع خارج از خانه به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا راه یابد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال