شب ناکامی لژیونرهای هندبال در یورولیگ

درخشش حیدری راد مانع از شکست دینامو بخارست در تقابل با نیمس فرانسه نشد....

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه بازی های هندبال قهرمانی اروپا تیم دینامو بخارست رومانی که سعید حیدری راد دروازه بان لرستانی و سید علیرضا موسوی خط زن اصفهانی را در اختیار دارد شب گذشته در هفته نهم رقابتهای  یورو لیگ خارج از خانه به مصاف تیم نیمس نماینده کشور فرانسه رفت که تیم دینامو در این مسابقه بازی را با نتیجه ۳۲ بر ۲۹ واگذار و با دست خالی فرانسه را ترک کرد.

دینامو در نیمه نخست با نتیجه ۱۵ بر ۱۴ متحمل شکست شد. در شروع نیمه دوم درخشش حیدری راد در چارچوب دروازه دینامو باعث شد که این تیم برای لحظاتی نبض بازی را در دست گیرد و با یک گل از نیمس جلو بیفتد اما در پایان یاران حیدری راد با بد شانسی بازی را با نتیجه ۳۲  بر ۲۹ به میزبان واگذار کردند.

در این مسابقه ‌جذاب و پایاپای حیدری راد در دروازه دینامو با وجود شکست شب خوبی را پشت سر گذاشت و موفق شد ۱۰ سیو را از خود به ثبت برساند.


موسوی نیز در خط دفاعی به تیمش کمک کرد و با دریافت کارت زرد و یک گل در این بازی به همراه حیدری نتوانست مانع از شکست دینامو در بازی حساس رقابت های هندبال قهرمانی اروپا باشد.


یاران حیدری راد با شکست مقابل نیمس همان پنج امتیازی در رده پنجم جدول شش تیمی گروه B باقی ماندند، نماینده فرانسه نیز با این پیروزی کماکان صدرنشین به کار خود ادامه می دهد.


گفتنی است از هر گروه چهار تیم به مرحله بعدی صعود می کند و دینامو تا پایان این مرحله دو بازی دیگر پیش رو دارد آنها روز جمعه  ۸ اسفند از ساعت ۲۳:۱۵  مقابل اسپورتینگ بازی خواهند کرد و در آخرین بازی مقابل تاتران اسلواکی صف آرایی می کنند که چندی پیش در خانه این تیم را شکست دادند. 


 دروازه بان تیم ملی هندبال و باشگاه دینامو بخارست رومانی پس از شکست مقابل نیمس در گفت وگو با خبرنگار "ورزش سه" پیرامون این مسابقه اظهار داشت: بازی خوبی را انجام دادیم حق ما شکست نبود، نیمس از شرایط میزبانی استفاده کرد و داوری هم به کمک این تیم آمد تا در یک بازی جذاب و دیدنی بازی را واگذار کنیم.


حیدری راد افزود: فکر میکنم یکی از بهترین بازی های این فصل خود را در یورو لیگ اروپا انجام دادیم و امشب فقط با بد شانسی و سوت های اشتباه داوری بازی را به حریف واگذار کردیم.


دروازه بان دینامو در پایان گفت: شرایط برای صعود به مرحله بعد کمی سخت شده است اما هنوز دو بازی دیگر را در پیش رو داریم و تلاش خواهیم کرد تا به جمع ۱۶ تیم راه یابیم.

تگ ها


هندبال تیم ملی هندبال هندبال