شب گریه جاودانی برای قهرمانی تیم عادل!

قهرمانی لیورپول در لیگ برتر بعد از ۳۰ سال واکنش‌های زیادی به دنبال داشته و به خصوص در شبکه‌های اجتماعی با انواع و اقسام واکنش‌های جالب همراه بوده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیروزی ۲-۱ چلسی بر منچسترسیتی در بازی دیشب دو تیم کافی بود تا شاگردان یورگن کلوپ حتی پیش از آنکه در روزهای آتی در مهمترین بازی فصل به مصاف نزدیک‌ترین رقیب‌شان سیتی بروند، قهرمانی خود را در لیگ برتر قطعی کنند.

قهرمانی قرمزهای لیورپول امسال اما اهمیت خاصی داشت چرا که مرسی‌سایدی‌ها ۳۰ سال بود که نتوانسته بودند دست‌شان را به جام قهرمانی برسانند و حتی سال گذشته که با هدایت کلوپ قهرمان اروپا شدند با اختلافی اندک، لیگ برتر را به گواردیولا و سیتی واگذار کردند.

اما قهرمانی لیورپول در شبکه‌های مجازی و به خصوص توییتر واکنش‌های زیادی به دنبال داشت که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

۱۰:۳۰ روزنامه فرانسوی اکیپ با این تیتر به استقبال قهرمانی لیورپول رفته:" ۳۰ سال پیش" 

۱۰:۰۰ باشگاه بوروسیا دورتموند با انتشار یک توییت قهرمانی لیورپول در لیگ برتر با هدایت مربی سابقش یورگن کلوپ را تبریک گفت. 

۰۹:۳۰ عکسهای طراحی شده جالبی درباره قهرمانی لیورپول در رسانه ها منتشر شده. این عکس نقش لمپارد در قهرمانی دیشب لیورپول با پیروزی مقابل منچسترسیتی و گواردیولا را به تصویر کشیده.

 لبرون جیمز اسطوره بسکتبال آمریکا که مدتها است از هواداران پر و پا قرص لیورپول است قهرمانی تیم محبوبش را با انتشار یک توییت تبریک گفت. جیمز سهامدار لیورپول هم هست.

برنامه فوتبالی کمدی Men in Blazers از مخاطبان خود پرسیده "هواداران لیورپول ... حالتون چطوره؟" و یک کاربر هوادار لیورپول در پاسخ اعلام کرده " به این فکر می کنم که باید مجسمه یورگن رو بسازیم".

اسکای اسپورتز با انتشار عکسی از یورگن کلوپ در مقابل مهمترین جامهای فوتبال انگلیس و اروپا می گوید کار لیورپول هنوز تمام نشده

لوئیس سوارز ستاره بارسلونا و بازیکن سابق لیورپول بعد از قهرمانی قرمزها با تلویزیون باشگاه مصاحبه ای آنلاید انجام داده و گفت:" به جردن و همه بازیکنان لیورپول، برای شما و خانواده هایتان خیلی خوشحالم. همینطور برای همه کسانی که در لیورپول کار می کنند و هواداران لیورپول. امیدوارم از این لحظات لذت ببرید چون این لحظات برای هواداران لیورپول فوق العاده است. شما قهرمان هستید!"

جان دبلیو هنری، مالک باشگاه لیورپول هم در توییتی درباره قهرمانی این تیم نوشت:" این فصل برای وفاداران باشگاه لیورپول فصلی بود که تا سالهای سال به یاد خواهد ماند. یک سال فوق‌العاده و پردستاورد که در نهایت امشب با فتح جام قهرمانی لیگ برتر به پایان رسید"

اندی رابرتسون ستاره لیورپول هم با انتشار یک تصویر GIF  از شادی و شگفتی خود از بابت قهرمانی تیمش گفت و در توییت خود نوشت: وای خدای من!!!"

شیموس ستاره ایرلندی کشتی کچ هم با انتشار یک توییت نشان داد که هوادار سرسخت لیورپول بوده و هست. او با انتشار دو عکس از خود یکی در روزهای فعلی و یکی در روزهای نوجوانی اش در ۳۰ سال پیش می گوید " این همه سال طول کشید تا لیورپول دوباره قهرمان شود. ۳۰ سال پر از درد و رنج. ولی لیورپول حالا دوباره به قله بازگشت. جایی که به آن تعلق دارد. من برای جشن گرفتن این قهرمانی موهایم را مثل دهه ۱۹۹۰ آلمانی می زنم"

یک کاربر که مشخص است از هواداران لیورپول نیست هم با فاصله طولانی دو قهرمانی آخر این تیم شوخی کرده. او با انتشار این دو عکس نوشته " تفاوت هواداران لیورپول بین هیجدهمین و نوزدهمین قهرمانی شان در انگلیس"

کاربران ایرانی توییتر هم واکنشهای زیادی به قهرمانی لیورپول در لیگ برتر نشان داده اند که در ادامه بعضی از آنها را می بینید:

گریه رضا جاودانی مجری لیورپولی تلویزیون هم در بین مخاطبان فوتبال بازتاب زیادی داشته و دستمایه توییتهای بامزه و جالبی شده است.

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ لیورپول قهرمان لیگ برتر انگلیس شد
قهرمانی لیورپول و رکوردهایی که کلوپ به ثبت رساند
ستاره اسپانیایی، قربانی انتقال هاورتز به بایرن مونیخ؟ 

تگ ها


فوتبال جهان عادل فردوسی پور لیورپول قهرمانی لیورپول لیورپول لیگ برتر فوتبال