«شجاعت» حلقه گم شده گل گهر در بازی برابر تراکتور بود

سیرجان - مربی تیم فوتبال گل‌گهر «شجاعت» را حلقه گم شده تیمش در بازی امروز برابر تراکتور دانست و گفت: ۹۰ دقیقه باید شجاع باشیم تا بتوانیم ۳ امتیاز بازی را به دست بیاوریم....

به گزارش خبرنگار مهر، سعید الهویی مربی گل‌گهر عصر شنبه بعد از باخت ۲ بر ۱ تیم گل‌گهر سیرجان برابر تراکتور تبریز در بخش ابتدایی صحبتهای خود عنوان کرد: فکر می‌کنیم که در روزی که «شجاعت» حلقه گم شده تیم مان بود، از بازی که می‌توانستیم به خاطر کیفیت فنی و موقعیت‌هایی که ایجاد کردیم به برد و ۳ امتیاز برسیم، به باخت رسیدیم.

وی ادامه داد: این چیزی است که در درون خودمان باید ایجاد کنیم؛ کادر فنی، بازیکنان و کادر پشتیبانی باید شجاع باشیم. کیفیت خودمان را بپذیرم که چقدر بالا و خوب است. ما توانستیم در این بازی تراکتور را کنترل و موقعیت ایجاد کنیم و باید یاد بگیریم دکمه بازگشت وجود ندارد، ۹۰ دقیقه باید شجاع باشیم تا بتوانیم ۳ امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

الهویی در مورد نتیجه گرفتن اول فصل تیم گل‌گهر و نتیجه‌های چند هفته اخیر بیان کرد: موفقیت یک پروسه زمان‌بر است، دلیلش این است که فقط کیفیت فنی به موفقیت‌های یک تیم کمک نمی‌کند، شما باید یک قلب بزرگ و یک ذهن حرفه‌ای قوی داشته باشید. ایجاد کردن این قلب بزرگ و شجاع در یک تیم و رقم زدن این تغییر بزرگ در ذهن و قلب بازیکنان زمان می‌برد.

وی ادامه داد: به شما قول می‌دهم اگر به بازی نگاه کارشناسانه داشته باشید، می‌بینید که تیم نسبت به بازی‌های قبل کیفیت فنی پایین‌تری را ارائه نمی‌دهد، حتی در بعضی از بازی‌ها کیفیت فنی‌اش از بازی‌های اول فصل هم بالاتر است، مثل بازی امروز که چندین موقعیت گل ایجاد کردیم.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر بیان کرد: آن چیزی که ضعف و مشکل ماست و باید آن را بر طرف کنیم، این است که باید یاد بگیریم شجاع باشیم، اگر شجاع نباشیم از کیفیت خودمان نمی‌توانیم استفاده کنیم، شیری که شجاع نباشد مطمئناً از گرسنگی می‌میرد، چون نمی‌تواند شکار انجام بدهد.

وی در پاسخ سوال خبرنگاری که گفت؛ منشأ و شاکری آن طوری که باید و شاید بازی نکردند، عنوان کرد: مشکل ما به کل تیم بر می‌گردد، فقط بازیکنان خط جلو نیستند، از دروازه‌بان تا بازیکنان خط جلو را شامل می‌شود. همه ما امروز اشکال داشتیم، اشکال ما ذهنی بود و باید برطرفش کنیم. مطمئن باشید که تمام تلاشمان را می‌کنیم که این بخش را برطرف شود، ولی این کار زمان بر است.

الهویی در پایان افزود: امیدواریم که بتوانیم با تجربه و درایت قلعه‌نوعی، زمان این موفقیت را کوتاه‌تر بکنیم، راه بسیار روشنی پیش روی ما است، چون در بخش فنی داستان را خوب جلو رفتیم، این بخش هم به عنوان تکمیل کننده در کنارش قرار می‌گیرد؛ مطمئن باشید که فصل خیلی خوبی خواهیم داشت، به شرط اینکه قلب شجاعی داشته باشیم.

تگ ها


تیم گل گهر سیرجان لیگ برتر فوتبال ایران سیرجان